Akciğer Kanserine Ne İyi gelir ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Akciğer Kanserine Ne İyi gelir ?

Akciğer kanserine iyi gelen bazı besinler ile vücut direncinizi arttırıp atlatmanıza yardımcı olabilecek bünyeye destek veren besinler vardır.

Akciğer kanserine iyi gelebilecek olan besinler arasında ısırgan tohumu geliyor. Bu tohumu yiyebilir dilerseniz kaynatıp suyunu da içebilirsiniz. Taze olması çok önemlidir.

Taze üzüm yemek de kansere iyi gelir. Dilerseniz mikserden geçirip de yiyebilirsiniz.

Kudret narı , yoğurt otu, kırk kilit otu da iyi gelen bitkiler arasındadır.

En mucizevi bitkilerden biri de brokolidir. Akciğer kanserine karşı savaşır. Bu şekilde vücut direncini arttırır. Sadece akciğer kanserine değil diğer kanserlere de iyi gelmektedir.  Başka iyi gelen besinlerden biri de havuçtur. Bir çok hastalığın tedavisinde kullanılır.

Mide ve karında oluşan ağrıları da azaltmaya yardımcı olmaktadır. Yemekler içinde yağ kullanırken has zeytinyağı kullanmaya özen gösterin. Fazla şeker ve fazla tuz tüketiminden mutlaka kaçının.

Bol miktarda kuru fasulye, nohut, buğday , mercimek ve baklagillerden mutlaka çok tüketin. Meyve sebze tüketimi yaparken hormonsuz doğal besinler olması çok önemlidir. Su teresi de çok iyi gelmektedir. Zerdeçal bitkisi de akciğer kanseri için iyi gelen mucize bitkiler arasında yerini alıyor. Kırmızı et yerine beyaz et tercih edilmelidir. Ve sebze ağırlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz. Doymuş yağ ve sigaradan  uzak durmalısınız akciğer kanserinin iki baş düşmanıdır çünkü. Yemek de sofranızda turpu eksik etmeyin akciğer kanseri için en çok tercih edilen besinler arasında yer alıyor.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder