Aldatılan Sevgili Hangi Soruları Sorar?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Aldatılan Sevgili Hangi Soruları Sorar?

Bir bakış yada minik bir hareketle başlayan ilişkiler sevgiyle sürer ve aşkla kutsanır. Zaman geçer ve bir bakarsın asla yapmaz dediklerini sevdiğin kişi yapar olmuş. Herkesten beklerim de ondan beklemem dediğiniz şeyleri ilk o yapar olmuş. İşte o an beyninizden vurulmuşa dönersiniz. Tüm bu hislerin kötü olduğunu bildiğinizden bundan şüphe bile edilmesi faciaya neden olmaktadır. 

Aldatıldığından şüphe eden sevgili daima sorular sorar. Her yaptığına şüpheyle bakar. Telefon görüşmelerinden mesajlaşmalara kadar, iş görüşmelerinden gittiği mekanlara kadar her şeyini markaj altına alır. Bu şüpheler zamanla şüphe edeni yakar. Sürekli aldatılıyor muyum diye düşünerek kafayı yer. Bu nedenle bunu anlamaya yönelik girişimde bulunmalıdır. 

Sevgilinize çaktırmadan sorular sorun. Dışarı çıktığında nereye gittiğini, kimlerle gittiğini hatta nasıl gideceğini dahi sorun. Sevgilinizin arkadaşlarıyla irtibatınızı koparmayın. Sosyal medyadan takip edin. Beğenilerini kontrol edin. Beğenilerde ortak kişilere rastladığınızda bekleyip inceleyin. Ayrıca gittiği yerlerin o kişiyle bağını araştırıp karşılaştırın. Ortak noktalar bulduğunuzda elbette ki şüpheleriniz artacaktır. Fakat sakin olmanızda fayda var. Bir gün takip edip kendi gözlerinizle gördükten sonra o kişiyi ve gittiği yerleri sorun. Yalan söylerse elde ettiğiniz verileri yüzüne vurmaktan kaçınmayın. Unutmadan, soğukkanlı olmanızda fayda var. İnanın görünenler olduğundan farklı da olabilir. Aldatılmıyor da olabilirsiniz. Her şeyin bir açıklaması da! Bu nedenle mantıklı ilerlemeli, akil ve çözümleyici sorular sormalısınız.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder