Avrupa Networking Üyelik Başvuru Formu

1 oy, Ortalama : 5,00/5
Avrupa Networking Üyelik Başvuru Formu

Katalog ile Satış Temsilciliği Yapmaya Ne Dersiniz ?

Günümüzde ev hanımlarının çok yaygın şekilde normal bir şekilde iş sektörü üzerinde çalışmadığını görebiliyoruz. Bu sebepten dolayıda onların evlerinde oturarak daha rahat nasıl iş yaparlar ve ek gelir sağlarlar sorusunu bu başlık altında sizlere anlatıyoruz ; 

Biliyorsunuz ki bir çok satış firması katalog üzerinden sizin evinizde oturarak satış yapmanıza olanak tanıyor. Peki bunlardan hangi firma sizin için daha yüksek kazanç sağlamanızı sağlıyor ? İşte sizin aklınızda ki soruyu giderebileceğiniz evden yapabileceğiniz en güzel iş fırsatını sizlere sunuyoruz.

Avrupa Networking Satış Temsilciliği

Katalog üzerinden milyonlarca Bay / Bayan / Çocuk iç çamaşırlarının satışını yaparak, evinizden ek gelir sağlayabildiğiniz gibi, Bu ürünleri %50'ye varan kar oranları ile satabiliyorsunuz. Örnek vermek gerekir ise, bir tane ürün katalog üzerinde ki satış fiyatı 60 TL ise, bu ürünün size geliş fiyatı 46 TL oluyor ve bu ürünü siz direk 60 TL'ye satarak %45'e varan kar oranı elde edebiliyorsunuz.

Ayrıca, Alt ekibinizi oluşturarak alt ekibinizde bulunan her kişinin satışından %5 prim kazanıyor, ay içerisinde verdikleri siparişten ise ekstra olarak 10 TL para puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız para puanlar ile birlikte ürünleri hiç para vermeden alarak, elden nakit olarak satabiliyor ve para puanı nakit paraya çevirmiş oluyorsunuz.

Herkesin kafasında olan en büyük soru işaretlerinden biri ise '' Her Ay Sipariş Vermek Zorunda mıyım ? '' sorusudur. Avrupa Networking Satış Temsilcisi olduğunuz zaman, her ay sipariş verme ya da satış yapma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. İstediğiniz zaman firmada ürün satışı yapabilir veya Kendi alışverişleriniz için sadece üyeliğinizi kullanabilir, ya da Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz.

Katalog ile Satış Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim ?

Hepimiz biliyoruz ki İç Çamaşır sektörü Dünya genelinde asla bitmeyecek ve tamamen ihtiyaç olan bir sektördür. Eşiniz, dostunuz, akrabınız ve arkadaşlarınız muhakkak ki ürünleri gördükten sonra ciddi anlamda sizden talepte bulunacaktır. Bunun sonucunda ise, aylık ortalama olarak 1500 ve 2000 TL arası ciddi anlamda para kazanabilirsiniz.

Üyelik Ücretli mi ?

Kesinlikle üye olur iken bir ücret ödemiyorsunuz ve tamamen Avrupa Networking Üyeliği ücretsizdir. Sizden ücret talep eden kişilere asla aldırış etmeyin ve direk 0850 885 15 47 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alın. 

Firmada Zorunluluk Var mı ?

Firmada Tek olan zorunluluk, 80 TL ve üzeri sipariş vermenizdir. 80 TL altında ki tutarlarda sipariş veremiyorsunuz. Ayrıca Katalog üzerinden satış fiyatı olarak 80 TL değil, ürünlerin size geliş fiyatından 80 TL olması gerekmektedir.

Avrupa Networking Üyesi Olduğum Zaman Avantajlarım Neler Olacaktır ?

Alt Üyelerinizin Her Satışından %5 Prim

İlk Siparişinize 16 TL indirim

Günlük %90 indirime varan kampanya fırsatları

Para Puanlar ile Ücretsiz Alışveriş imkanı

Satış Zorunluluğu, Sipariş Zorunluluğu Yok! Sizde Formu Doldurarak Ekibimize Katılabilirsiniz.

Önceki Yazımız » En İyi Kadın Parfümleri

Sonraki Yazımız » Hamile Etek Modelleri

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder