Balık Etek Gelinlik Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Balık Etek Gelinlik Modelleri

Yaz aylarının da yaklaşmasıyla düğün telaşına düşen, gelinliğim illa ki balık model olacak diyen genç kızlarımız toplanın. Balık modeli kim neden giymeli, kim neden giymemeli?

En muhteşem görüntüye imza atmak için; upuzun bir boya sahipseniz, beliniz ince omuzlarınız geniş ise balık model gelinlik sizde kusursuz duracaktır. Bacak yapınıza göre diz üstü, dizde, diz altı olacak şekilde balık modelin sırrı genişlemenin başladığı noktaya dikkat etmelisiniz. Aksi halde daha kısa ya da daha geniş görünebilirsiniz. Balık etek gelinlikte olmazsa olmaz upuzun duvaktır. Asalete asalet, zarafete zarafet katar. Balık eteğin bittiği nokta da bitecek şekilde uzun bir duvak olması da derli toplu ve net bir görüntü için önemlidir.

Kır düğünü yapacaksanız ve balık etek gelinlik giymek istiyorsanız burada püf nokta eteğinin uçuş uçuş tül olmasıdır. Düğününüz salon ya da havuz başında olacaksa daha net bir duruşa sahip kumaş ya da kalın işlemeli dantel etekli gelinliğinizle göz kamaştırabilirsiniz.
Balık etek gelinlikte, gelinliği gösteren detaylardır, örneğin kumaş ve dantel gibi. Son yıllarda çok revaçta olan Fransız danteli bu model gelinliğe biçilmiş kaftandır. İnce ve küçük işlemelerin olduğu kumaş ve danteller balık eteği sahip olduğu abiye elbise havasında gelinlik havasına taşır. Bu sebeple model belirlerken sadece şekline değil üzerindeki kumaş ve dantele de dikkat etmek gerekir. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder