Bayan Kısa Kollu Elbise Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Bayan Kısa Kollu Elbise Modelleri

Kısa kollu elbiselerde yüzlerce farklımodel ve renk bulunmaktadır. Kısa kollu elbiseler, daha sevimli gösterirken, buelbiseyi kullanma süreniz daha da artacaktır. Kullanım olarak uzun süregiyebileceğiniz bu elbiseleri taşırken, kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.Kısa kollu elbiselerde en çok tercih edilen modelleri gelin birlikte değerlendirelim.

İlk olarak tüllü, desenli kısa kollu elbiselerle başlayalım. Tüllü ve bel kısmılastikli olan, kolları tül olan bu elbiseler her markanın içinde bulundurduğubir model olmuştur. Etnik desenlerin son zamanlarda en çok tercih edildiğielbiselerden birisi kısa kollu elbiselerdir. Bu elbiselerde etnik desenler,küçük bahar çiçekleri, dantel, örgü modelleri ve motifleri hakim olurken, ençok tercih edilen desenler de bu desenlerdir.

Diğer kısa kollu elbise modelimiz, kot elbiselerdir. Kot elbiseler spor şıklıkkazanmanızda etkili olacak elbise modellerinden birisidir. Kot elbiseleri sporayakkabılarla ya da sandaletle kombinleyebilir, kot kumaşının rahatlığıyla yazmevsimlerinde bu elbise modellerinde buluşabilirsiniz.

Diğer kısa kollu elbise modellerimizde ise, lakos tarzı kumaşlarınkullanıldığı, jile havası veren spor şıklık kazanmak için üretilen elbiselervardır. Bu elbiseler POLO markasının elbiseleridir. Çok şık ve çok rahat olanbu elbiselerden siz de mutlaka gardrobunuzda bulundurmalısınız. Son olarak,abiye olarak seçeceğiniz kısa kollu elbiseler de, bel kısmından itibaren kloşetekli olan elbiseler de hem sevimli hem şık bir duruş kazandıracaktır. Buelbiselerde, tek renkler tercih edilmektedir. Siyah, krem rengi, mor, turuncugibi renklerle üretilen bu elbiseleri, arkadaş toplantılarında tercihedebilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder