Bayan Kışlık Çizme Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Bayan Kışlık Çizme Modelleri

Bir kadının ayakkabı dolabında bütün kış renklerinden oluşançizme modelleri kesinlikle bulunmalıdır. Kışın sadece bot tercih edemiyoruz.Bazen klasik giyinmemiz, uzun çizme giymemiz gereken zamanlar ve mekanlarolabilmektedir. Bu durumu destekleyecek olursak, birbirinden farklı birbirindengüzel modelde çizmelerle biraz bilgilenelim ne dersiniz?
Kışlık çizmelerde hem topuklu hem topuksuz tercihlerimiz olabilir.

Rahat olmak,günlük hayatta da kullanmak için düz çizmeleri tercih ederken, klasik olmak, işyaşamında iş şıklığına bürünmek için ise yarım ya da tam topuklu çizmeleritercih edebiliriz. Çizmeler genellikle koyu renge sahip olarak üretilir,çoğunlukla modelleri her yıl hemen hemen aynı kalır. Ancak bu çok az sayıdaçizme modelinin olduğunu göstermez. Aksine o kadar fazladır ki çizme modelleri,biz bile sayamayız. Çizmelerde genellikle siyah, kahverengi, taba rengi, kremrengi renkleri tercih edilmektedir. Klasik renklere sahip olan bu çizmeleri,her kıyafetimize uyum sağlamada da tercih edebiliriz. Bilek kısmından dizkapağının altına kadar sımsıkı saran deri çizmeler bacağımızı olduğundan dahaince gösterirken, daha klasik olmamıza uygun olan bir modeldir. Bu topuklu,deri, sıkı çizmeleri dar mini eteklerin altına, mini elbiselerin altına tercihedebilirsiniz.

Onun dışında daha günlük kullanımda bir çizme istiyorsanız; düz,diz kapağına kadar gelen, kemerli, ipli, kendinden desenli, deri, süet gibiayrıntılara sahip olan bu çizmeleri, dar bir jean pantolonun üstüne de tercihederek asi ama uyumlu bir havaya bürünebiliriz. Bunun dışında; daha kısa boyasahip lastikli, büzülmüş, püsküllü çizmeler de bu yıl tercih edilmektedir. Dizüstünde olan çizmeler de dar, sıkı bir görünüme sahip olmakla birlikte, çokdaha fazla çekici duruşa sahip olmanızı sağlayacaktır. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder