Bayan Kot Pantolon Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Bayan Kot Pantolon Modelleri

Bir kadının içinde en rahat hissettiği kıyafet kot pantolondur. Giyinen her kadının hem şık hem de spor göründüğü herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Kot pantolonlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Zaten her kadının dolabında en az bir tane kot pantolon vardır. Her kombine uyum sağladığından kimseyi üzmez. Tam bir kurtarıcıdır. Bu güzel ve sayısız ürün yelpazesinin içinde en sevilen, tercih edilen kot modellerini sizler için hazırladık.

1)Hiçbir zaman eskimeyen model, dar paça kotlar: Bu modeller her zaman stil görünmenizi sağlayacaktır. Spor görünmek istiyorsanız, üstüne düz bir tişört, altına spor ayakkabı; şık görünmek istiyorsanız, uygun bir gömlek ve topuklu ayakkabıyla güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Üstelik her rengi kolaylıkla bulunuyor ve çok yakışıyor.

2)Yüksek bel kot pantolonlar özellikle bir kaç yıldır çok moda. Kısa tişörtle güzel bir kombin oluşturan bu modeli, göbek çevresinde kilo problemi yaşayan kadınların tercih etmesini öneririm.

3)Üst kısmı dar, paçalara doğru genişleyen, diğer adıyla boru paça modeller de günlük yaşam için çok uygundur. Bacak boyu kısa olan kadınlar, tişörtlerini pantolonlarının içine sokarak stil bir görünüme kavuşabilirler. Kısa ceketlerle tercih edilmelidir.

4)Yırtık kot pantolonlar özellikle genç kadınların favorisi. Düzgün bir fiziğe sahipseniz, bu modeli giyinirken aklınızda hiç soru işareti kalmasın. İçine giyeceğiniz file çorapla tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz.

5)İspanyol paça kot pantolonların da modası bundan 50 sene sonra geçmeyecek gibi görünüyor. Kısa boylu kadınların sıklıkla seçmesi gereken bu model, şık bir kemerle güzel bir uyum sağlıyor.

Kot pantolon seçerken renk konusunda hiç olmadığınız kadar özgürsünüz. Her renginin size yakışacağını unutmayın. Her modeli, her rengiyle güzel görüneceğinize eminim. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder