Bayan Şifon Elbise Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Bayan Şifon Elbise Modelleri

Özel günlerde, şık bahar aylarında, yaz akşamlarında hem enrahat hem de en şık olan biz olmak isteriz. Şifon elbise modelleri işte bualanlara uyarak, şık olmanıza katkı sağlarken, kumaşının vermiş olduğurahatlıkta gününüzü sonlandırabileceksiniz. Şifon elbiseler; bu saydığımız heralanda kullanılırken, modayı takip eden çizgide ilerleyerek, sizlerinbeğenisine hazır olarak mağazalardaki yerini almaktadır.

Günlük olarak tercihedebileceğiniz şifon elbise modelleri çoğunlukla diz hizasında bulunmaktadır.Diz hizasında bulunan şifon elbiseler, bel hizasında lastikli bir şekildedikilip belinizin inceliğinin ortaya çıkmasını sağlarken, sahip olduğudesenlerle de baharın güzelliğini üzerinizde taşıyacaksınız. Küçük baharçiçekleri, puantiyeler, etnik desenlerle süslenen yazlık şifon elbiselerigünlük şıklığınızı korumak için tercih edebilirsiniz. Özel davetlerde,balolarda, düğünlerde tercih edebileceğiniz şifon elbiselerde de; straplezkesim uzun elbiseler en çok tercih edilen model olmaktadır. Bu şifon elbiselerininbüstiyer kısmı taş detaylarına sahiptir. Taş detaylarıyla süslenen şifonelbiselerde daha çok pastel tonları, fuşya, turkuaz gibi renkler tercihedilmektedir.

Straplez şifon elbiselerin dışında; kolsuz şifon elbiseler de ençok tercih edilen modelden birisidir. Sıfır kollu gibi görünüme sahip buelbiselerin giymesi, üzerinizde taşınması oldukça kolaydır. Sıfır kollu buşifon elbiselerde de elbisenin üst kısmı drapeli ya da taş detayıyla süslenmişolursa, şık bir görünümün en üst seviyesinde kendini gösteren bu elbiseyi herdavette, özel gecede tercih edebileceksiniz. Şifon elbiselerin çoğu bol kesimesahiptir. Şifon kumaşın güzelliği ve duruşundaki naziklik, kumaşın bol kesimdeolması sizin zarafetinize zarafet katmaya yetecek, hatta artacaktır bile.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder