Bayan Uzun Elbise Modelleri

1 oy, Ortalama : 2,00/5
Bayan Uzun Elbise Modelleri

Gelen sıcak mevsimler nişanların, kınaların, düğünlerin ve sünnet düğünlerinin habercisi… Davetlerde her bayanın telaşı bellidir: Kıyafet, makyaj, saç, ayakkabı… Peki, nerede hangi kıyafet tercih edilir, uzun abiyeleri kimler tercih etmelidir gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.
Bu yazın modası abiyeler de daha yumuşak, düz renkler tercih ediliyor. Straplez kol detayları yerini tek omuzlu veya askılı modellere bıraktır. Göğüste V yaka detaylar ve kollarda volan ön plana çıkıyor. Etekleri uçuşan modeller geride kalırken vücuda oturan uzun abiyeler revaçta. Abiyeler de yer yer boncuk, payet, taş görülse de sade modeller tercih ediliyor.
Bayanlar için şık, vücut yapılarına uygun hem de ilgi çekici kıyafet bulmak zordur. Uzun abiye giymek herkesin istediği ama çoğu kişinin de çekindiği kıyafettir. Gerek hareket etme zorluğu, gerekse kıyafeti hakkıyla taşıyamama korkusu hemen hemen herkeste vardır. Ancak albenisi ve ortamlara uyum sağlamasıyla uzun elbiseler çokça tercih edilmektedir. Eğer bir akrabanız veya yakın bir arkadaşınızın davetine katılacaksanız uzun abiyeleri tercih etmelisiniz.
Uzun abiyeleri uzun boylu bayanlar tercih etmelidir diye bir şey yoktur. Altına giyilen doğru topuk boyunda ayakkabı sayesinde kusursuz bir görüntü elde edilebilir. Uzun abiyelerin hemen her türlü modeli bulunmaktadır.
Ancak abiye seçiminde püf nokta kendi vücudunuzu tanımaktır. Straplez uzun abiyeleri kilolu bayanların tercih etmesi yanlış olabilir. Asilliğini kaybetmeyen bir diğer modelse uzun balık modellerdir. Bu abiyeyi tercih ederken basen bölgenizi göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder