Beli İnceltmenin Kolay Yolları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Beli İnceltmenin Kolay Yolları

Son derece zararlı olan bu bel çevresi yağlanması sadecekötü bir görünüm sağlamıyor. Belinizi inceltmek için doğru egzersizleri yapmalı ve bu egzersizleri düzenlihale getirmelisiniz. Planlı ve programlı yapılan her egzersiz beliniziinceltmek için atılan bir adım olacaktır.

Acıyı yemeklerinizden eksik etmeyin. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde acıbiber bel ve göbek çevresindeki yağları eriterek daha ince bir görünümeulaşmanıza yardımcı olacaktır. Yeşil çay göbek yağlarını erittiği gibi aynı zamanda bel çevrenizin deincelmesine yardımcı olmaktadır. Bel çevresinin incelmesinin yanı sıra belçevresinde oluşabilecek yağ oluşumunu da engellemektedir. Düzenli bir şekildegünde 3 fincan yeşil çay içilmelidir. Yeşil çay yağ yakıcı ve sağlıklı birçaydır.
Mekik çekmek karın ve bel çevresinin incelmesine yardımcı olacaktır. Basit birhareket olan mekik çekme, karın kaslarını çalıştırarak bel çevresininincelmesine yardımcı olmaktadır.

Dengeli ve sağlıklı beslenmeniz de belinizi inceltmeniz için yapmanızgerekenler arasındadır. Ayakta dururken bir dizinizi karnınıza doğru çekin ve indirin. Sırasıyla buhareketi diğer bacağınıza da yapın. 3 set ve 10 defa olmak üzere bu hareketidüzenli bir şekilde yapın. Zamanla belinizin inceldiğini göreceksiniz. Plates yapmak da belinizi inceltmek adına yapabileceğiniz bir egzersizdir.Ayrıca yere uzanıp bacaklarınızı birleştirerek vücudunuzun üst kısmını önedoğru getirip geri bırakmanız da karın kaslarını ve bel bölgenizi inceltecekhareketlerden biridir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder