Beyaz Abiye Elbise Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Beyaz Abiye Elbise Modelleri

Beyaz renk asaleti, zarafeti, her renk ile uyumu ve sadeliği ile oldukça şık ürünlere malzeme olmaktadır.

En çok da gelinlik modellerinde tercih edilen beyaz renk bunun yanı sıra abiye elbise modellerinde de fazlasıyla göze çarpmaktadır. Beyaz abiye elbise modelleri arasında en gözde modellere değinmek adına ilk olarak kısa yahut mini boy abiye elbiseler ile uzun etek boyuna sahip abiye elbise modellerini kategorize ederek başlayabiliriz.

Kısa beyaz abiye elbise modelleri arasında en çok tercih edilen ve bizim de önerebileceğimiz modellerden biri dekolteyi bacakta vermesi itibariyle biraz daha bol ve salaş kesime sahip ince bir askı ile detaylandırılmış olan oldukça şık modeller arasında yerini alan bir modelidir.

Öte yandan bu modelin yine şifon tarzı yahut ipek bir kumaş ile üretilmiş olanı, ancak bu sefer derin bir V yakaya sahip kolları japon kol olan bembeyaz bir abiye elbise modelidir.

Kısa etek boyuna sahip yahut daha da ötesi mini boy abiye elbiseler için her zaman önereceğimiz husus başka bir dekoltenin olmasından kaçınılmasıdır.

İkinci kategorimiz olan uzun beyaz abiye elbiselerden ise en çok göze çarpan bel, göğüs ve kalça hatlarını narin dokunuşlar ile ortaya çıkaracak olan, bileklere kadar uzanan hatta kimi zaman bu etek boyu bunun da ötesinde asimetrik bir kesim ile yerlere kadar uzanarak oldukça şık bir tarzla karşımıza çıkmaktadır.

Yine bu modellerden de dekolteyi ve ince detayları üst bölgeye vermiş olanlarını bulmam yahut beyazın saflığına yakışacak dümdüz sade bir modelini bulmak gayet tabi mümkündür.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder