Beyaz Eyeliner Nasıl Kullanılır ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Beyaz Eyeliner Nasıl Kullanılır ?

Son zamanlarda hemen hemen her makyajda gözümüze çarpan bir makyaj malzemesi olan beyaz eyeliner favori ürünlerin başında geliyor. Günlük kullanım yada önemli günlerde kullanacağınız makyajınızda her durumda imdada koşuyor. Tamamlayıcı bir ürün gibi gözükse de kullanıldığı zaman farkını ortaya koyuyor. Tabi bu farkı ortaya koymak için dikkat etmemiz gereken birkaç basit kuralı var gibi. Beyaz eyeliner kullanmak için makyaja biraz elimizin yatkın olmasında fayda var. İlk kez eyeliner kullanacaksanız önceden biraz pratik işimizi kolaylaştıracaktır. Beyaz eyeliner gözlerimize derinlik, canlılık katan harika bir ürün. Dozunu iyi ayarlarsak etrafa pırıl pırıl gözlerimizle bakabiliriz.

Öncelikle istediğimiz canlı bakan, büyük gözler mi?

Bunun için göz kapağımızın üzerine, kirpiklerimizin dibine çok ince şekilde süreceğiniz beyaz eyeliner ile sihirli bakışları yakaladık.

Eğer gece kullanacaksanız,

Alt kirpiklerimizin ve gözümüzün içine ince olacak şekilde uygulayabilirsiniz.

Siyah makyaj ile kullandığımızda üst göz kapağımızın altına uygularsak gözlerimiz olduğundan büyük ve derin görüntüye sahip olacaktır.

Yorgunluğunuzu gizlemek için beyaz eyeliner,

Göz pınarlarınıza ağırlık vererek uygularsanız yorgun ve uykulu olan gözlerinizden eser kalmadığına şahit olacaksınız.

Keskin bakışlarınız olsun istiyorsanız,

Alt göz kapağının içine ortadan başlayarak bittiği noktaya kadar belki biraz uzatarak uygulayabilirsiniz. Keskin ve net bakışlarınıza aynada siz bile inanamayacaksınız.

Renkli makyaj ile kullanılacak beyaz eyeliner, göz kapağının üzerine yoğun olacak şekilde uygulanabilir. Renk verme işlemini daha sonra yapabilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder