Bikini Bölgesindeki Kararmalara Bitkisel Çözüm

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Bikini Bölgesindeki Kararmalara Bitkisel Çözüm

Vücudumuzun her bölgesindeki renkler aynı değildir. Bazıbölgelerimiz daha beyazken, bazı bölgelerimiz daha koyu renklere sahiptir.Kararan belli başlı bölgeler vardır; bunlar, koltuk altı, bikini bölgesi,dirseklerimiz, diz kapaklarımızdır. Vücudumuzun bu yerlerinde belli ölçülerdekararmalar olmaktadır. Bu kararmalar hem bitkisel olarak hem güzellikmerkezlerinde klinik olarak beyazlatılmaktadır. Bizler, vücudumuzun herbölgesinin bembeyaz olmasını isteriz. Bunun için bu yazımızı kesinlikle okumalıve bir yere not etmelisiniz. Biz bu yazımızda bikini bölgemizdeki kararmalarınasıl geçirebileceğimizi öğreneceğiz.

İlk olarak; içtiğimiz kahve telvesini atmayalım. Bu telvenin içerisine çeyreklimonun suyunu sıkalım. Bu karışımı bikini bölgemizin dış yüzeyine sürelim. 10dakika bekleme süresinden sonra temizleyelim. Bu işlemi haftada 2 kereuyguladığınız zaman yaklaşık 4,5 hafta rutin olarak tekrarladığınız zamankararmaların yerine beyazlamaların başladığını göreceksiniz.

İkinci olarak; limon suyu, vazelin ve elma suyu karışımıyla hazırlanan diğerkarışımı da aynı şekilde uygulayarak beklettikten sonra yapacağımız durulamaişlemi sonrasında, düzenli olarak uygulandığı takdirde bikinin bölgesininbeyazladığını göreceksiniz.

Üçüncü olarak; limon suyu ya da limon yağı kullanmak da kararmaların önünegeçerek, cildin renginin açılmasını sağlamaktadır. Bu karışımlardan da görmüşolduğumuz gibi limonun cildi beyazlatma işlemini her karışımda görmekteyiz. Bukarışım sayesinde, bikini giyip güneşlenmekten çekinmeyeceksiniz. Limonun buetkisini unutmamak için bu üç öneriden birini uygularsanız, düzenli olarak dasüreci takip ederseniz, kararmaların geçtiğini göreceksiniz.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder