Bir Erkeği Aşık Etmenin Yolları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Bir Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Aşk, kalbinizin delice çarptığı şu eşi ve benzeri olmayan duygu... Sadece bir kişiye hissettiğiniz herkes de kolay kolay rastlayamadığımız tarifsiz duygu... Tabi doğal olarak bu tarifsiz duyguyu bulunca da kaçırmak istemiyorsunuz. Peki ne yapıp da bir erkeği kendinize aşık edebilirsiniz?

 Bayanlar dış güzellikten daha önce içinin güzelliğine önem verirler. Fakat erkekler ne kadar aksini söyleseler de dış görünüşe çok önem verirler. Güzellik ve bakım onların ilgisini çeken ilk özelliktir. Bu sebepten dolayı gözlerini alabilecek şekilde giyinip süslenir iseniz karşısına çıkabilirsiniz. Unutmayın ilk olarak gözlerinin dikkatini çekmelisiniz.

 Gülümsemek herkesin hoşuna giden bir şeydir. Etrafınıza gülücükler saçarak onun dikkatini çekebilirsiniz. Hem böylece pozitif birisi olarak görünür hem de daha sıcak görünmüş olursunuz. Bu sebepten dolayı gülümsemek onun kalbinde gök kuşağı açmak gibi bir şeydir.

 Onunla konuşurken biraz cilveli olun. Erkekler yavaş ağır başları kızları ne kadar sevse bile, birazda cilveli bir kıza asla hayır diyemezler. Sizin yaptığınız ufak cilveler sizi kendisine daha da çok çekmeyi başaracaktır. 

  Erkekler genel olarak özgürlüğüne düşkün kişilerdir. Onların özgürlüklerini ellerinden alabilecek bayanlardan uzak dururlar. Bu sebepte onlara anlayışla yaklaşmalı ve ellerinden özgürlüklerini almamaya çalışmalısınız. Bunu hissettikleri anda size daha da çok kendilerini vereceklerdir.

 Zor kadın, tıpkı zor erkek gibi her zaman daha da çekici olmayı başarmıştır. Onlar için kolay ulaşılabilen kişiler olmayın. Biraz zor olun ki onun daha da dikkatini çekmeyi başarın.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder