Çeyizlik Lif Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Çeyizlik Lif Modelleri

Ülkemizin örf ve adetlerinde yer alan ve nesilden nesle geçen çeyiz kavramı toplumumuzda son derece önem verilen bir konudur. Hem kızlara hem de erkeklere konulan çeyizler bir düğünün olmazsa olmazı konumundadır.

Bu noktada çeyizin olmazsa olmazı da liftir. Çeşit çeşit desen desen lifler çeyizleri süslerken oldukça kullanışlı olmaları ile de evlenenlerin ihtiyaçlarını karşılar. Sizde eğer çeyizin olmazsa olmazı liflerinden istiyor iseniz bu yazımızda sizlere çeyizlik fil modellerini sunacağız.

Birçok çeşit ve renk ile en güzel çeyizleri hazırlayabilir kimse de olmayan lif modelleri ile de çeyize farklılık katabilirsiniz.

Çeyizlik lif modellerine baktığımızda yıldız lif modelleri karşımıza çıkar. Tek renk ve iki renk olarak örülen yıldız şeklinde ki lifler hem kullanışlı hem de son derece şık durmaktadır. Diğer bir lif modeli ise marul modelli banyo lifidir.

Kıvırcık marul şeklinde modeli olan bu lifler günlük kullanıma en uygun olan lifler arasında yer alır. Bunun yanı sıra eğer süse düşkün iseniz püsküllü lif modellerini tercih edebilirsiniz. Hem süslü hem de örülmesi son derece kolay olan püsküllü lifler ile çeyizi süsleyebilirsiniz.

En çok kullanılan diğer bir banyo lifi ise baklava dilimli modeldir. Oldukça şık duran bu lifler hem karışık renklerde hem de tek renklerde kolaylıkla örülebilir. Eğer farklılıklar hoşunuza gidiyor ise elbise ve kalp şeklinde lif modellerini tercih edebilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder