Çiçek Desenli Pantolon

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Çiçek Desenli Pantolon

Her kadının desen desen, model model birbirinden farklıpantolonu bulunmaktadır. Bu pantolonların yaz ve bahar aylarına uyarlanmış halihiç kuşkusuz en tatlı renklere ve en tatlı desenlere sahip olarak üretilenmodelleridir. Bu pantolonları ister tişört, ister şifon bir gömleklekombinleyebilir, şık olma yarışında ön sıralarda yerinizi belirleyebilirsiniz.


Çiçek desenli pantolonlar hem görünüşü itibariyle hem de modayı takipeden çizgide olması itibariyle en çok tercih edilen modeldir. Bu pantolonları,dilediğiniz giyim mağazalarının ilkbahar ve yaz kreasyonları arasındabulabilirsiniz. Çiçek desenli pantolonları iş yaşamınızda da, özel davetlerde de tercihedebilirsiniz. Klasik şıklıktan yanaysanız, daha parlak bir kumaşla üretilen vekalem pantolon formuna sahip olan, bilekte çiçek desenli pantolonları tercihedebilirsiniz. Çiçek desenli pantolonlarda ilk olarak pastel tonlara sahipçiçek desenlerini sizlerle paylaşalım. Bu pastel tonlara sahip çiçek desenlipantolonlarla, krem şifon bluz kullanarak sade ve şık bir kombinyaratabilirsiniz.

Diğer bir model ise daha canlı renklere sahip çiçekdesenleridir. Bu renklerde lacivert, kırmızı, turuncu, kahverengi gibi dahadikkat çekici renkler kullanılmaktadır. Bu renkte çiçekli pantolonlarla, çiçekdesenlerinde bulunan bluz ya da şifon bir gömlekle kombinleyebilir, dikkatçekici bir şıklığa kavuşabilirsiniz. Çiçek desenli pantolonların kalem formudışında ispanyol paça formuna sahip pantolonları da bulunmaktadır. İspanyolpaça pantolonlar hem bacak boyunu uzun gösterecektir hem de zarif bir duruşasahip olmanızı sağlayacaktır. Güzel ve şık olmak sizin elinizde. Çiçek desenlerinin verdiği bahargüzelliğini, sizler de bu pantolonlarda canlandırabilirsiniz.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder