Çiftlerin Daha Çok Yapması Gereken Şeyler

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Çiftlerin Daha Çok Yapması Gereken Şeyler

Bir ilişki içindesiniz. Her şey çok güzel gidiyor. Peki daha mutlu ve uzun bir ilişki için neler yapmalısınız?

 Uzun, Mutlu ve Heyecanlı Bir İlişki İçin Öneriler:

 1. Mutlu bir çift olabilmek için öncelikle iyi birer arkadaş olun. Arkadaş olabilen yani iyi günde, kötü günde, mutluluğunuzda ya da mutsuz olduğunuz bir anda sizi yalnız bırakmayan, bir bakışınızdan dahi anlatmak istediğinizi anlayabilen, adeta sizin diğer yarınız olan bir insan ile zaten mutlu ve uzun bir ilişki de kurabilirsiniz.

 2. Birbirinize koşulsuz güvenin. Eğer birbirinize karşı güven sorununuz varsa zaten içinde olduğunuz şey bir ilişki değil çelişkiden ibaret olacaktır. Öncelikle birbirinize her koşulda güvenmelisiniz.

 3. Birbirinize saygı göstererek ve birbirinizi dinleyerek konuşun. Dinlemek, konuşmaktan da öte saygı duyulası bir eylemdir. Bu yüzden önce dinleyin, karşınızdaki insanı anlayın ve daha sonra konuşun. Unutmayın, önce dinlemek ve anlamak, sonra anladığına göre çözüm üretmek ve konuşmak çok daha sağlıklı ilişki kurmanızı sağlayacaktır.

 4. Kendi kişisel özgür alanlarınızı kısıtlamayın. Çiftler her zaman birlikte olacak, birlikte hareket edece diye bir kural yoktur. Kimi zaman siz arkadaşlarınızla ya da ailenizle kimi zaman da sevgiliniz arkadaşları ya da ailesiyle zaman geçirebilir. Birbirinizi kısıtlamanız ilişkinizi daha da büyük çıkmazlara sokabilir.

 5. Birbirinize en ufak yalan dahi söylemeyin. Unutmayın ki ufacık bir yalan bile karşınıza bir gün dağ gibi çıkabilir. Yalanlar, birbirine güvenmeyen insanların sığınaklarıdır. Siz her zaman açık sözlü olun ve sevgilinizden de bunu bekleyin.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder