Cildi Onaran ve Yenileyen Maske Yapımı

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Cildi Onaran ve Yenileyen Maske Yapımı

Cildimiz, en hassas olan ve en çok yıpranan bir parçamızdır, fiziksel görüntümüz de ve kendimize olan güvenimiz de cildimizin çok önemlidir. Cilt başta yaşa bağlı, sterse, makyaj ve çevresel faktörlere bağlı olarak ciltte kırışık, sarkma, lekeler, sivilce gibi sorunlar oluşabilmektedir bu sorunlara çözüm bulmak ve cildinizi onarmak için cildinizi onarana maskeler yüzünüze uygulayın.

Muz, zeytin yağı: yapmanız gereken bir adet muzu ve iki yemek kaşığı muzu püre haline getirip ve cildinize uygulamak olsun, 30-45 dakika bekleyip bu maskeyi yıkayın. Bu maske cildinizi yenilecek, cildiniz deki sorunların ortadan kalmasını sağlayacaktır. Haftada iki defa ve 4-5 hafta devam edin bu maskeye.

Bal, bal mükemmel etkisi ile yıllarca tüm cilt sorunları için mükemmel etkisi vardır, yapmanız gereken bir yemek kaşığı balı parmak uçlarınızla cildinize uygulayın ve 30 dakika kadar bekleyip sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Bal maskesini 10 gün boyunca her gün günde bir defa yüzünüze uygulayın cildiniz deki tüm sorunlara iyi gelecek ve cildinizi onarılmasını sağlayacaktır.

Yumurta, yumurta ile sağlıklı bir cilde kavuşmak oldukça kolaydır yapmanız gereken bir adet yumurtayı iyice karıştırın ve içine yarım yemek kaşığı zeytin yağını da karıştırıp cildinize masaj yaparak uygulayın. bu maskeyi iki gün de bir yapın ve 4-5 hafta devam edin cildiniz de ki tüm sorunlara iyi gelecek ve onarılmış sağlıklı bir cilde kavuşacaksınız. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder