Cilt Rengi Nasıl Açılır?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Cilt Rengi Nasıl Açılır?

Cilt tonunuzun daha açık olmasını istiyorsanız bu yazımız tam size göre doğal yoldan evde kendi kendinize yapabileceğiniz maske tarifleriyle cildinizin daha açık tenli olmasını sağlayın.

Yoğurt, limon ve bal karışımı bu mükemmel üçlüyü bir arada kullanmak birçok cilt problemi için de mükemmel sonuç verir. Yapmanız gereken bir yemek kaşığı yoğurt, bir limonun suyu ve bir yemek kaşığı bal bu malzemeleri küçük bir kase de iyice karışımını sağlayın ve göz ve göz çevresi ile dudaklarınız hariç tüm yüzünüze uygulayın. Bu uygulamayı 20 dakika kadar bekletin ardında ılık su yıkayın haftada 3 defa bunu uygulayın cildinize 3 ay gibi bir sürede ten renginizin açıldığını göreceksiniz. Dikkat etmeniz gereken bu maskeyi düzenli olarak uygulayın.

Yumurta akı e limon suyu, iki yumurta anın akını iyice çırpın ve bir yemek kaşığı limon suyu katın iyice karıştırdıktan sonra cildinize uygulayın 30 dakika kadar bekletin ardında ılık uyu ile yıkayın. Bu maskeyi haftada 2-3 defa uygulayın 2-3 ay gibi bir zaman diliminde renk tonunuza 2-3 ton acımla olduğunu göreceksiniz.

Karbonat maskesi, bir yemek kaşığı karbonat, bir yemek kaşığı zeytin yağını iyice karışımını sağlayın ve yüzünüze uygulayın 15-20 dakika cildinizde bekletip ılık su ile yıkayın bu maskeyi haftada 3 defa yapın 1,5- 2 ay gibi bir zaman dilimde düzenli uygulama ile cilt renginizin istediğiniz tonda açıldığını göreceksiniz. Bu maskeden sonra cildinizi nemlendirici bir yağ ya da krem ile nemlendirin.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder