Coca Cola’da alkol var mı?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Coca Cola’da alkol var mı?

Coca Cola’da alkol var mı?

4 mevsim sürekli olarak tükettiğimiz kolaların zararlarını daha öncesinde bir çok internet sitesinde, televizyon programında veya dizilerde görmüşsünüzdür, duymuşsunuzdur. Peki Coca Cola sağlığa ne kadar zarar veriyor? Kolaların içerisinde alkol var mı? Bugün sizlere bu başlıklar altında bilgi vermeye çalışacağız. Konuyu uzatmadan işte sizlere; ''Coca Cola’da alkol var mı?'' adlı içeriğimiz...

Kolanın içerisinde alkolün bulunduğu, fare zehrinin bulunduğu ve bir çok böceğin bulunduğu şehir efsanesi olarak kendisini gizlemeye devam ediyor. Kime sorarsanız sorun, özellikle yetişkin bireylere sorarsanız kolalar hakkında hiç iyi şeyler demeyecektir. Fakat yapılan araştırmalara göre Coca Cola'nın içerisinde alkol olmadığını ortaya çıktı.

Tüketiciler bu konuyu fazlasıyla merak ediyordu ve sürekli olarak ''Coca cola'nın içerisinde alkol var mı?'' diye soru soruyordu. Bu soruyu ve diğer soruların cevapları için Coca cola yeni bir internet sitesi açtı ve akılda kalan soruları yanıtladı. merakettim.coca-colaturkiye.com adresinde soruları cevaplayan ünlü kola fabrikası ''Bizleri sürekli olarak Türkiye'de bulunan Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetim altına sokuyor. Yapılan tüm denetimlerde ürettiğimiz kolaların içerisinde hiç bir şekilde alkol çıkmadı.'' Dedi. 


Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder