Dantel Abiye Elbise Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Dantel Abiye Elbise Modelleri

Dantel, çekici ve asil bir kumaş türüdür. Özellikle siyah dantel detayları, kadınları oldukça şık, güzel ve asil gösterir. Dantel, modası geçmeyen bir kumaş türü olmakla beraber her zaman modaya öncü olmuştur. Her sezon popülerliğini koruyan dantel, önümüzdeki sezonlarla trend olmaya devam edecektir. 

Dantel abiye elbise modelleri, çekici ve şık olmayı tercih eden kadınların ilk olarak beğendiği elbise türüdür. Özel günlerde, nişan ve düğün davetlerinde, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarda rahatlıkla tercih edilebilir. 

Dantelde en çok kullanılan ve en çok beğenilen renk şüphesiz ki siyahtır. Fakat beyaz, kırmızı ve mavi renkler de dantelin en çok uyum sağladığı renklerdir. Yalnızca dantelden oluşan abiyeler olduğu gibi göğüs, bel ve etek kısımlarında parça parça kullanılan dantel detayların olduğu abiyeler de mevcuttur. Öpücük yaka, düz dantel yaka gibi yaka çeşitleri dantel işlemeli olan abiyeler ya da etek kısımlarında bolca dantel kullanılan abiyeler en çok tercih edilen abiye tarzlardır. Seçiminizi ise bedeninize ve ten renginize en yakışan, en çok uyum sağlayan abiyeden yana kullanmalısınız. Yalnızca dantelden oluşan bir abiye ile dantel bir saç aksesuarı da oldukça uyum sağlayacaktır. Dantel detaylı bir elbiseyle de parlak kumaştan ve parlak taşlardan oluşan bir saç aksesuarı kullanabilirsiniz.

Dantel abiye elbiselerin altına seçeceğiniz ayakkabılarda da dantel detayını kullanabilirsiniz. Dantel bir abiyeye en çok dantel detaylı bir abiye ayakkabı yakışacaktır. Çanta seçimi için de parlak ya da mat deri çantalar kullanabilirsiniz. Çantada da küçük dantel detayları tercih edebilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder