Dantelli Pike Takımı Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Dantelli Pike Takımı Modelleri

Dantelli pike takımı modelleri, yeni evlenecek çiftlerin dikkatini çekiyor. Özellikle de kenarları dantel işlemeli pike modelleri, 2017 çeyiz sezonunda en ön plana çıkan parçalar arasında yer alıyor.

Gençlerin evini süsleyecek bu güzel modeller, büyük bir dikkatle tasarlanıyor ve her zevke uygun seçeneklerle satışa sunuluyor. Bu yıl özellikle gri, lacivert, altın sarısı, krem rengi, kırık beyaz, bordo ve yeşil en beğeni toplayan modeller arasında yer alıyor.

Dantelli pike takımı modelleri, bu sezon en çok beğeni toplayan modeller arasında yer alıyor. Özellikle de tamamı dantel işlemelerle süslenmiş olan pike takımı modelleri, kadınları cezbediyor.

Her zevke ve tarza uygun tasarlanan pike takımı modelleri, yataklarınızı güzelleştirecek. Sezonun en çok beğeni toplayan mor ve dantelli pike takımı modelleri de çok uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Fransız dantelleri ile hareketlendirilmiş pike takımları, evinizde şık ve modern bir görünüm yaratıyor. Kadınların çok sevdiği dantel detaylar, evinizin dekorasyonuna zarafet katarken aynı zamanda da geleneksel bir hava katıyor.

Evlerinizin şıklığını arttıracak bu yatak örtüleri ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Dantel işlemelere eşlik eden pul ve boncuk işlemeler ise evinize pırıltı katacak ve şık görünmesini sağlayacaktır.

Pike takımını günlük kullanmak için alacaksanız çok fazla işlemesi olmamasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda dantel işlemelerin pike üzerine dikili olması kullanımı kolaylaştırır. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder