Diz Altı Elbise Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Diz Altı Elbise Modelleri

Dört mevsim tercih edebileceğiniz bir boy olan diz altıelbiselerde birbirinden farklı yüzlerce model bulunmaktadır. Bu ara boydakielbiseler, her kadın tarafından tercih edilmektedir. İster nikah töreninde,ister gece yemeğinde, ister iş şıklığınızda kullanabileceğiniz ve boy olarak darahatlıkla kullanılabilen bir boya sahip diz altı elbiseler, herkesin zevkineve beğenisine göre birbirinden güzel ve özel şekilde üretilmiştir. Bumodellerden birkaçını sizlerle paylaşmak üzere buradayız.

İlk olarak; diz altıelbise modellerinde; bisiklet yaka, sıfır kol formuna sahip omuzdan itibarenvücudu sarmayan, hafif bol kesimde olan klasik elbiselerle başlayalım. Buelbiselerin bazısında bel kısmında bulunan kemer; elbiseye farklı bir havakatmaktadır. Bu bahsettiğimiz diz altı elbise modelinde, siyah, gri, kremrengi, bordo, lacivert renkleri tercih edilmektedir. Bu elbiseler düzolabileceği gibi; ön kısmında farklı renklerin dahil olduğu desen ve çizgilerde olabilmektedir. Bu modeli; iş hayatınızda, buluşmalarınızda,toplantılarınızda tercih edebilirsiniz.

Diğer bir diz altı elbise modeli isegece davetleri ve düğünlerde kullanılan elbise modellerindendir. Bu elbiseler;kalın askılı ya da ince askılı olmaktadır. Abiye formuna sahip bu elbiseler;şifon kumaşa sahip olup, vücudu sımsıkı sarmaktadır. Kalem etek formundaki buelbisede en çok tercih edilen renkler; kırmızı, siyah, mor, pembe, lacivert,bordo gibi renklerdir. Bu elbiselerin üst kısmı öpücük yaka olurken, uçkısmında da bir yırtmacı bulunur. Bu elbiselerle naif ve seksi bir şıklığakavuşurken, vücudunuzun güzelliğini ve zarafetini de ortaya çıkarmışolacaksınız. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder