Doğal Cilt Sıkılaştırıcı Maske Yapımı

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Doğal Cilt Sıkılaştırıcı Maske Yapımı

Daha genç bir cilde kavuşmak için cilt sıkılaştırıcı doğal maske tarifleri için size mükemmel iki maske önerimiz var bu maske tarifi ile daha sağlıklı, genç bir cilt için yapacağınız,

SİRKE, sirke bir çok cilt soruna iyi gelmektedir, cildin sıkılaştırılmasını sağlar kırışık önleyicidir yarım çay bardağı sirke suyuna iki su bardağı su ekleyin ve karıştırıp sabah uyandığınızda yüzünüzü yıkayın. Bu işleme iki günde bir yapın ve 2 hafta boyunca devam edin etkisini göreceksiniz. Başka bir uygulamada daha sirke ile iki yemek kaşığı sirke soyunu pamuk yardımla yüzünüze sürün ve 10 dakika kadar bekleyin sonra yüzünüzü yıkayın. Bu uygulamayı da iki gün de bir yapın sonuç alıncaya kadar.

LİMON, tüm cilt tipleri için limon suyu iyi gelir siyah noktalar, kırışıklar, sarkmalara karşı, cilt lekelerine de iyi gelmektedir. Yapmanız gereken yarım limonun suyunu cildinize pamuk ile uygulamak olsun. 16 gün boyunca iki gün de bir limonun suyunu cildinize uygulayın her uygulama sonrasın da cildiniz de ki oluşan tüm problemlerin geçtiğini göreceksiniz.

Domates, limon, zeytin yağı, olgunlaşmış bir adet domatesi kabuklarını alın sonra rendeleyin iyice, yarım limonun suyu ve bir tatlı kaşığı zeytin yağını da ekleyin ve cildinize maske olarak uygulayın 20-25 dakika kadar bekletin sonra yüzünüzü yıkayın bu maskeyi hafta da 2 defa yapın ve 3-4 hafta yüzünüze bu maskeyi kullanın.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder