Doğru Erkeği Nasıl Bulursunuz?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Doğru Erkeği Nasıl Bulursunuz?

Doğru erkeği bulmak ve mutlu bir aşk yaşamak her kadının hayalidir. Ama çoğu zaman bunu anlamak zorlaşır. Her kadının doğru erkeği farklıdır. Ancak bu kişiyi bulmayı bazı kolay yollarla belirleyebilirsiniz.

Öncelikle nasıl bir erkekle birlikte olmak istediğinize karar verin. Uzun boylu, sarışın, kumral, esmer, mavi gözlü vs. Bir liste yaparak olumlu ve olumsuz yanlarını karşılaştırmalısınız.

Partnerinizin yanında yapmacık hareketlerle davranmaktan vazgeçin. Kendiniz gibi olun, rol model olarak kabul ettiğiniz biri olarak değil. Eğer sizi siz olduğunuz için seviyorsa, o kişi doğru kişidir. Karşınızdaki erkeğin aradığı kadın olmayın. Sizi hatalarınızla kabul etmesi gerektiğini bilin.

Sizin değer verdiğiniz aileniz ve sevdikleriniz. Onun da bunlara değer vermesini ve saygı duymasını isteyin. Sizinle olmayı seçmiş birisi size ve ailenize değer verir.

Moraliniz bozuk olduğunda, yanınızda görmek istediğiniz kişi o ise; kesinlikle doğru kişiyi bulmuşsunuz demektir. Doğru erkek; size her konuda destek veren, sadece iyi zamanlarınızda değil; sizi her halinizle sevebilecek birisi olmalı.

Hayata bakış açınız, hedefleriniz, hayalleriniz, yaşamak istediğiniz yerler, kaç çocuk istediğiniz gibi fikirlerinizin ortak olması gerekir. Hayatın bütün karmaşasına rağmen gün içinde size zaman ayırmasını bilmelidir. Sizin derdinizi dinlediği gibi kendi de hayattaki problemlerini sizinle paylaşıyorsa size çok değer veriyor demektir. En güzel anlarınızı, en üzgün olduğunuz zamanlarınızı paylaşmak için can atıyorsanız, doğru kişiyle birliktesinizdir.

Birlikteyken sosyal aktivite yapmayı, yemek yemeyi, dışarı çıkmayı seviyorsanız doğru erkeği bulmuşsunuz demektir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder