Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz?

Güzel bir ilişki hayali kurduğumuz kişinin her anlamda bizim için doğru kişi olmasıdır. Bu konu bütün ilişkiler için en önemli konudur. Duygusallığı ile bilinen kadınlar özellikle ilerde yaşamamak istedikleri hayal kırıklıkları için doğru erkeği seçerek bir ilişki yaşamak isterler. Bu yüzden doğru insanı bulmak için deyimi yerindeyse ince eleyip sık dokurlar. 

Her kadın için doğru erkek tanımı farklıdır. Ancak her insanın istediği ortak olan belirli özellikler vardır. Aslında bunlar doğru insan olmak için hepimizin bilmesi gereken detaylar. 

Eğer erkek arkadaşınız size karşı saygı göstermiyorsa yanlış kişiyle birliktesiniz demektir. Sizin konuşmalarınız ve düşünceleriniz onun için hiçbir önem taşımıyorsa kesinlikle doğru kişi ile birlikte değilsiniz. Çünkü ilişkilerin hiçbiri karşılıksız saygı ve sevgi olmadan ilerlemez. Kıskançlık ile bu saygısızlık arasındaki ince ayrımı ayırt edebilmelidir. 

Size değer veriyor olmalı. Eğer biz erkek değer vermiyorsa sevmiyor demektir. Sevgisiz bir ilişki yürümez, zamanla nefrete dönüşür ve sizi üzecek bir ayrılık hikayesi olabilir. Eğer karşınızda size her ne olursa olsun değer vermeyen biri varsa bu sizin yanlış kişiyle beraber olduğunuzu gösterir. 

Size karşı anlayışlı ve yapıcı bir tutum sergiliyorsa kişi sizin için doğru demektir. Aksi bir durum ilişki hayatınızda her zaman için büyük problemler oluşturacaktır. 

İlişkilerde kendiniz için en doğru insanı bulmak aslında ilişkinin anahtarını oluşturmaktadır. Bu sebeple ne istediğinizi bilmelisiniz. Kalbinizi dinlerken mantığınızı da beraberinizde götürebilecek bir ilişki yaşamaya çalışmalısınız. Hatta bazen ilerde yaşayacak sorunları önceden kestirip ona gore önlemler almalısınız.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder