Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı denilince ilk akla gelen, dolgu ayakkabılardır, dolgu ayakkabı daha rahat ve kıyafetlerle uyumu daha kolay olduğu için tercihler hem botlar da hem de ayakkabılarda dolgu ayakkabıda olmaktadır geçen sene olduğu gibi bu yıl da önlü markaların tasarımların da dolgu ayakkabılar yer almaktadır. Bu yılın modellerine birlikte göz atalım,

Parlak deri desenli dolgu ayakkabı modelleri bu yıl mağazalar da geniş yer almaktadır. Parlak olan ve deri desenli olan farklı renk ve desenleri mevcut olan modeller bayanların tercihlerinde geniş yer almaktadır.

Rugan dolgu ayakkabı modelleri, ruganlar kadınların sıkça kombin oluşturduğu bir modeldir, farklı tasarımları kurulabilen rugan dolgu ayakkabılar farklı modelleri vardır. Hem bağcıklı hem de toka detaylı zincirli farklı modelleri vardır.

Süet dolgu ayakkabı modelleri, süetler de bu yıl mağazalarda geniş yer almaktadır farklı modelleri ve renkleri mevcut olan süet modelleri bayanların tercihler indendir. Bu modellerde farklı detaylarda vardır gizli topuk olan modelleri vardır.

İki renkli dolgu topuk ayakkabı modellerinden biri olan iki renkli dolgular farklı renkler ve farklı desenleri mevcuttur. Bağcıklı, zincirli, toka detaylı, zincir fermuarlı, taşlı ve bazı modellerde gizli topuğu da mevcut olan modeller de geniş yer tutar.

Fiyonk detaylı ve taşlı vizon dolgu topuk ayakkabı modelli bu modelin farklı modelli de mevcuttur ama en çok vizon olan modelli tercih edilmektedir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder