Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Kadınlar günümüzde güzelliklerine çok fazla dikkat etmekte. Belki de günlük olarak kuaförlere ve bakım merkezlerine yüz binlerce lira harcanıyordur. Bakımına dikkat edilen bölgelerden bir tanesi de dudaklar. Kadınlar dudaklarına fazlasıyla önem vermekte ve dudaklarını ön plana çıkarmak için büyük bir çaba göstermekte. Peki dudakları dolgunlaştırmanın yöntemi nedir?

Günümüzde kuaförlere, bakım merkezlerine ve estetik operasyonlara fazlasıyla para ödenmekte ve bir çok kadın bıçak altına yatmakta. Fakat bu tür yöntemler yerine evde kendinizde doğal yöntemler ile dudaklarınızı çok rahat bir şekilde dolgunlaştırabilirsiniz. Bu doğal dudak dolgunlaştırma yöntemleri ile daha sağlıklı bir şekilde vücut sağlığınızı etkilemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.  Peki bu dudak dolgunlaştırma yöntemleri arasında neler var? Konuyu uzatmadan sizlere bu yöntemleri hızlı bir şekilde sıralayalım.

1- Öncelikle şunları hazırlayalım; 1 tatlı kaşığı badem yağı, 1 tatlı kaşığı ceviz yağı ve bir kaç damla biber yağını bir kap içerisine koyup hızlı bir şekilde karıştırın. Bu karışım içerisine 20 damla hindistan cevizi yağı koyun. Karıştırmaya hızlı bir şekilde devam edin. Daha sonrasında karışımdan biraz alıp dudaklarınızın üzerine oval hareketler ile sürmeye başlayın. Ayna karşısına geçin ve dudaklarınızın nasıl dolgunlaştığını görün.

2- Tarçın sayesinde de dudaklarınızın çok daha iyi bir şekilde dolgunlaştığını görebilirsiniz. Tarçın dudaklarınızın içerisinde bulunan kılcal damarları uyaracaktır. Bu sayede dudaklarınız dolgunlaşacaktır. Bu dolgunlaştırma işlemi için; Vazelini bir kap içerisine koyun ve bunun üzerie bir kaç damla tarçın ekleyin. Karıştırın daha sonrasında dudaklarınızın üzerine sürün.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder