Dudakları Dolgun ve Hacimli Göstermenin Kolay Yolları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Dudakları Dolgun ve Hacimli Göstermenin Kolay Yolları

Dudaklar bizi seksi gösteren önemli bir organımızdır. Kadınlığın simgeleyebilecek kadar önemli bir organdır hatta. Hangi kadın dudaklarının seksi görünmesini ya da bir Angelina Jolie dudaklarına sahip olmak istemez ki ? 

Mesela bir erkeği etkilemek istiyorsanız onunla konuşurken dudaklarınız çok iyi görünmelidir. Hem yumuşak hem dolgun hem de pürüzsüz olmalıdır. Peki böyle bir dudağa nasıl sahip olabiliriz diye soruyorsanız size çok iyi önerilerim var. Her kadının evinde muhakkak tarçın vardır değil mi ? Tarçın tam bir dudak dolgunlaştırıcı. Bir miktar tarçını hafif ıslatıp lapa haline getirin ve dudaklarınıza sürün. Dudaklarınızda yarım saat kadar beklettikten sonra yıkayın. Dudaklarınızın inanılmaz bir şekilde dolgunlaştığını göreceksiniz. Bir başka önerimiz ise bir tatlı kaşığı toz şeker , bir tatlı kaşığı bal ve bir kaç damla greyfurt suyunu bir küçük kasede karıştırıp dudaklarınızda bekletin. Yarım saat geçtikten sonra ılık su ile yıkayıp temiz bir pamukla siliniz. Dudaklarınız olduğundan daha dolgun görünecektir. Dişlerinizi fırçalarken dudaklarınızı da fırçalamayı unutmayın. Fırçalanan dudaklar üzerinde ölü hücreler kalmaz ve dudaklar tertemiz ve de daha canlı olur. Her gece uyumadan önce dudaklarınıza vazelin sürün. Vazelin dudaklarınızı yumuşatıp hacimli görünmesini sağlar. 

Ayrıca her gün dudaklarınızı nane ile ovarsanız dudaklarınızda kan dolaşımı artacak ve dudaklarınız hacim kazanacaktır. Dudak bakımı önemlidir. Bakımınızı aksatmayın.


Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder