En Çekici Kadın Parfüm Kokuları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
En Çekici Kadın Parfüm Kokuları

Bakımlı ve şık olmanın birinci kuralı güzel kokmaktan geçer. Güzel kokan bir insanın, temizliğine önem verdiğini hemen anlayabiliriz. Giyim tarzımız ve makyajımız çekici bir kadın olmamız da büyük etken olduğu gibi, doğru parfüm seçimleri ile de bunu vurgulamış oluruz. Her parfüm her tende ayrı bir koku yaydığı için, bir başkasında gördüğümüz ve çok hoşumuza giden kokular bizim için uygun olmayabilir. Öncelikle kişiliğimizi ve bulunduğumuz ruh halini yansıtan kokular seçmemiz bizim için avantajlı olacaktır.

Çikolata Kokusu

Çikolata kokusunun insan üzerinde rahatlatıcı bir özelliği vardır. Bu yüzden çikolata kokusu hemen hemen her tene uyum sağlayarak çekici bir hal alır. Biraz ağır bir koku olduğu için günlük yaşantınızdan ziyade, özel davetlere, yemeklere katılırken yada gece kokusu olarak kullanmanız daha doğru olacaktır. Böylelikle kokunun algısı daha kolay ve etkili olur.

Çiçek Kokusu

Yaz mevsiminin tercihi olan çiçek kokulu parfümler, enerjik bir yapıya sahip olan insanlar tercihidir. Özellikle lavanta karışımı kokular, hem ferahlatıcı bir etki sağlar hem de sizi daha çekici kılar. Çiçek kokularının rağbet ettiği yaş aralığı 20 ile 35 yaş arasındadır. Günlük yaşamda da kullanışlı ve idealdir.

Meyve Kokusu

Özellikle çilekli parfümler, bayanların sıkça kullandığı bir kokudur. Çileğe duyulan sempati ile bayanların %90’ı gibi büyük bir kısmı çilek kokusundan vazgeçmezler. Oysa ki çilek kokusu her tene uyum sağlayamadığı için çok farklı kokulara dönüşerek itici bir hale gelebilmektedir. Karpuz ve karışık tropikal meyve karışımlı parfümler ile çok tatlımsı bir etki yaratmayan parfümleri tercih edebilirsiniz. Erkeklerin bir çoğu meyve aromalı parfümlerden hoşlanmaktadır. Bu seçim sayesinde çok daha tatlı ve çekici bir kadın olabilirsiniz.

Ağır Kokular

Çok basit olmayan, sıradan ve taze kokular sizin görüntünüze ters etki yapabilir. Kıyafet seçiminize göre kullanacağınız parfümler ile bir bütün oluşturursunuz. Bu yüzden özel anlar için ağır ama sade kokular seçmenizi öneririz. Klasik türler, içerisinde bulundurduğu afrodizyak etkisinden dolayı genellikle erkekleri baştan çıkarma özelliğine sahiptir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder