En Çekici Kadın Parfümleri

6 oy, Ortalama : 4,33/5
En Çekici Kadın Parfümleri

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından en beğenilen kadın parfümlerine göz atmanız, parfüm alırken karar vermenizde yardımcı olacaktır. İşte, en beğenilen kadın parfümleri…

Burberry Weekend

Çiçek esintilerinden oluşan ve canlılık sunan Burberry Weekend, üst notalarında mandalina, orta notalarında yabani gül, şeftali çiçeği, siklamen, alt notalarda ise sandal ağacı, sedir ağacı, misk kokularını barındırıyor.


Gucci by Gucci

Üst notalarında bergamot, böğürtlen, orta notalarında portakal çiçeği ve alt notalarında paçuli, sandal ağacı kokularını barındıran Gucci, özellikle erkeklerin başını döndürücü etkiye sahip.


Boudoir by Vivienne Westwood

Martin Gras'ın tasarladığı, zarif şişesinde sunulan Boudoir by Vivienne Westwood, kendine has kadınsı kokusu ile bergamot, sümbül, portakal çiçeği, süsen kökü, kakule, paçuli, tütün yaprakları ve tarçın kokularının bileşiminden oluşmaktadır.


Dior Hypnotic Poison

Son birkaç yıldır popüler olan parfümler arasında görebileceğiniz Dior Hypnotic Poison, zambak, yasemin, vanilya ve acıbadem kokularının bileşimi ile adeta hipnotize etkisi sunmaktadır.


Tom Ford Black Orchid

Siyah şişesindeki Tom Ford Black Orchid'in şehvet uyandıran bir koku sunacağına kim inanabilir ki? Taze bergamot ve siyah kuşüzümü kokularının yanı sıra pek çok çiçek ve meyve kokularını da barındıran hoş kokulu parfümlerden birisi…


Miss Dior Cherie

Çilek yaprakları, yeşil mandalina, karamelli popcorn, çilek marmelatlı, taze paçuli, misk kokularını zarif şişesinde sunan Miss Dior Cherie, özellikle gezmeyi seven, genç bayanların tercihi olmaktadır.


Lolita Lempica Feminine

Menekşe, vanilya, meyan, amarena kirazı ve süsen otu kokuları ile romantik bir etki sunan Lolita Lempica Feminine, zarif ve şık şişesiyle bayanların beğenisine sunuluyor.


Chloe Love Eau Florale

Mine çiçekleri ve zambak kokuları ile pudra kokusundan oluşan bu parfümde ayrıca yeşil çay kokusu da bulunmaktadır.


Gilly Hicks La Perouse

Leylak ve misk kokularının yanı sıra çiçek ve odunsu kokuları da barındıran ilgi çekici bir parfüm…Fan di Fendi

Mandalina, Frenk üzümü, deri ve paçuli kokuları altın şişede sunulan Fan di Fendi, büyüleyici bir etki sunuyor.


Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder