En İyi Kadın Parfümleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
En İyi Kadın Parfümleri

Hem bayanların hem de erkeklerin tercihi ve son yıllarda popüler olan en iyi kadın parfümlerine göz atarak, parfüm alışverişinde kolay karar verebilirsiniz.

Chanel No 5: Coco Chanel'in 1921'de sunduğu vanilya, gül ve yaseminkokularından oluşan Chanel, günümüzde de popülerliği devam eden parfümlerden birisi...
Shalimar By Guerlain: 1925'te Jacques Guerlain'in hazırladığı vanilya, gül ve yasemin kokularından oluşan bu parfüm halen popülerliğini korumakta olup,özellikle Rus model Natalya Vodyanova Shalimar’ın her zaman tercihi olmaktadır.Calvin Klein Euphoria: Parfüm markalarının başında gelen Calvin Klein; baştaAshley Olsen, Claire Danes ve Mena Suvari olmak üzere pek çok ünlünün de tercihi olmaktadır. Siyah orkide, maun ağacı ve nar kokularından oluşan bu parfüm etkileyici bir koku sunmaktadır.Eau Dynamisante By Clarins: Cat Deeley, Natalie Imbruglia ve Sarah MichelleGellar'ın tercihi olan Eau Dynamisante 1987'den beri biberiye, portakal ve limon kokularının büyüleyici etkisini sunmaktadır.Youth-Dew: Satış rakamları 200 milyonun üstüne ulaşan Youth-Dew, güzel oyuncu Dolores Del Rio'nun tercihleri arasında yer almaktadır. Üst notalarında gül,fulya, lavanta, orta notalarında yasemin, müge ve alt notalarında yosun, Hercai menekşesi ile paçuli bulunduran odunsu ve baharat karışımı ile çekici, sıcak bir kokudur.Opium By Yves Saint Laurent: Melanie Thierry'nin büyük bir hayranlık ve beğeniyle kullandığı Opium, 1977'den beri popülerliğini korumaktadır. Üst notalarında mandalina, pembe biber, mate çayı, orta notalarında Arap yasemini,portakal çiçeği özü, tütsü, nutmeg ve alt notalarında vanilya, paçuli, reçineve ve tiver kokularını barındıran bu parfüm, enerjik ve baştan çıkarıcı bir koku sunmaktadır.


Poison By Christian Dior: 1985'ten beri popüler olan Poison, sümbül ve kişniş kokularından oluşan baharat etkili sıcak bir parfümdür.L’air Du Temps By Nina Ricci: Misk, sandal ağacı ve gül kokularından oluşan L’air Du Temps, 1948'den beri zarif şişesinde sunulmaktadır.


Classique By Jean Paul Gaultier: Madonna, Nicole Kidman gibi pek çok ünlününhayranı olduğu Classique, orkide, armut, gül ve portakal çiçeği kokularının eşsiz karışımdan oluşmaktadır.
Önceki Yazımız » Zeytinyağının Cilde Faydaları

Sonraki Yazımız » Hamile Etek Modelleri

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder