Erkek Bebek Örgü Kazak Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Erkek Bebek Örgü Kazak Modelleri

Kış mevsimlerinde oldukça tercih edilen kazak modellerini anneler çok fazla tercih etmektedir. Öncelikle oğlunuza örmek istediğiniz kazağın bir konusu olacak mı sorusunu cevaplamak gerekir.

Örmek istediğiniz kazağın bal arısını yansıtmasını isteyebilirsiniz. Kazaklarda genel olarak renk tercihi mavi, beyaz, bordo, toprak rengi, gri gibi renkler olabilir. Tercih edeceğiniz modelin kol birleşim noktalarına büyük düğmeler koyabilirsiniz.

Kazağı göğüs kısmına kadar gri renkle örebilir devamını da başka renk ile tamamlayarak yakasının tek tarafına düğmeler yerleştirebilirsiniz. Kazakları boğazlı, V yaka, yuvarlak yaka, kare yaka tercih edebilirsiniz. Eğer istediğiniz daha renkli bir modelse birden fazla renk kullanabilirsiniz. modellerin üzerine ev kelebek çiçek gibi değişik sembolik şekiller kullanabilirsiniz.

Erkek bebekler için kazağa bir yunus balığı modeli yapabilirsiniz yada kazağa köpeğin yüzünü işleyip kulaklarını kumaş parçası ile sonradan ekleyebilirsiniz. Başka bir model uzun kollu bisiklet yakalı modeller oldukça şirin durmaktadır. Kısa kollu kazaklarda örebilirsiniz V yaka sıfır kollu kazak modeli bunun desenini şeritler işleyerek yapabilir üzerine de hayvan figürleri işleyebilirsiniz.

Kazakları daha geniş yakalı tasarlayarak iç kısmından gömlek giydirebilirsiniz. Kazakları şapkalı olarak da örebilir ve kazağın önüne düğme ekleyerek hırka görünümü de elde edebilirsiniz. Modeller içine gömlek giyilmiş ve papyon takılmış havası yaratan şekilde de örülebilir. Kazaklar tamamı ile sizin tasarlayacağınız kullanacağınız desene. renge bağlı olarak değişmektedir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder