Erkekler İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Erkekler İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz?

Tanışmak istediğiniz bir erkekle tanıştınız. Günlerce ilk buluşmanızın hayalini kurdunuz. İlk buluşmanız gerçekleşti. Eğlendiniz, konuştunuz, yemek yediniz, dolaştınız iyi bir şekilde ayrıldınız. Buluşma gününün gecesi ya da ertesi gün aramasını beklediniz. Ama aramadı. Bir-iki gün daha beklediniz. Beklenen telefonu alamadınız. Peki ne yapmalısınız?

 Eğer ilk buluşmanızdan sonra buluştuğunuz erkek sizi aramıyorsa onun aramasını beklemeyin, ilk arayan o olsun diye kendinizi zorlamayın. Belki de adım atmanın sırası sizdedir. Siz arayıp neden aramadığını ya da nasıl olduğunu sorabilirsiniz. Böylece bir kez daha buluşacak mısınız yoksa sizin hakkınızda kararı olumsuz mu bunu öğrenmiş olursunuz. Buna göre hayatınızı yoluna koyabilirsiniz. Bazen iyi geçen bir ilk buluşmanın ardından olumlu bir sonuç alamayabilirsiniz. Bu da dünyanın sonu değildir. Peki bir erkek sizi ilk buluşmanın ardından neden aramıyor olabilir?

 Erkekler, kadınlar gibi iç görünüşe çok önem vermezler. Bu yüzden dış görünüşünüz ona hitap etmemiş olabilir. Erkekler, gizemli kadınlardan da ayrıca hoşlanırlar. Bu yüzden ilk buluşmanızda ona kendinizden fazla bahsettiyseniz, belki de aranızdaki gizemi bozmuş olabilirsiniz. Sosyal medyadan çok sık takip ediyorsanız ya da her saat başı telefon ediyorsanız çok fazla üstüne gitmiş de olabilirsiniz. Belki sizinle ilgili düşüncelerini gözden geçirecek bir zaman dilimi istiyordur, siz bu zaman dilimini ondan esirgiyor gibi görünmüşsünüzdür. Bu yüzden ona zaman tanıyın. Zamana bırakmak her zaman daha iyi bir düşünme olanağı sağlar. Karşılıklı olarak birbirinizi tanımanız ve ilişkinizden emin olmanız zaman içinde mümkün olacaktır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder