Erkekler Kadınlarda Ne Arar ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Erkekler Kadınlarda Ne Arar ?

Hepimiz karmaşık ilişkilerden geçmiş kafamızda ne eksikti? , neden böyle oldu? , gibi cevapsız sorularla kapanmış aşk defterlerine sahip olmuşuzdur. Asla değişmeyen kalıp sorular da yok değil hani. Mesela ‘erkekler kadınlarda ne arar?’ liste başındaki sorulardandır.

Tabi ki klişe cevapları da var bu sorulan ‘sevgi, saygı, sadakat ve tutku ‘gibi. Elbette bunlarda olmalı fakat size söylediklerimi de dikkatle okuyun derim.

Kendine güvenen

Kadın olsun erkek olsun herkes hoşlanır öz güveni yüksek korkusuz insanlardan. Fakat özgüven sahibi kadınlar çekici gelir erkeklere. Karar vermekten korkmayan, gözlerini kaçırmayan her işin altından kalka bileceğini gösteren güçlü kadınlar yani, tabi her şey ölçüsünde olmalı.

Bakımlı ve titiz

Kim sevmez değil mi temiz insanı. Erkeklerde sever tabi. Hayatın koşturmacası içinde kendine zaman ayırabilen, spor yapan, kişisel temizliğine dikkat eden kadınlarda çekicidir erkekler için.

Anlayış ve uyum

Zıt kutuplar birbirini çeker dense de uzun soluklu ilişkiler için geçerli değildir bu. Erkekler kendini tamamlayan, anlayış gösteren, şefkat gösteren kadınları isterler hayatlarında. Onları yormayan zevk ve beğenilerine önem veren destekleyen kadınlar çekici gelir. Aynı şeylerden hoşlanıyor olmak ilişkiyi zevkli kılacak uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Konuşma becerisine sahip ve olgun

Dudak büzüp bebek edasında konuşan kadınlar erkeklerde merak uyandırsa da uzun vadede akıllı ve iyi konuşabilen kadınlar daha çekici gelir erkeklere. Moda ve kuaför dışında bir şeyler konuşabileceği entelektüel bilgi birikimine sahip kadın isterler yanlarında. Arkadaşları ile tanıştırmaktan çekinmeyeceği rahat, samimi hayatı akışında yaşayan kadılardır yanlarında yaşlanacak olan. Bu tarz kadınlarla evlilik düşünmeleri daha kolaydır.

Pozitif ve esprili

Espriden anlayan ve yapan zeki kadınlar çekici gelir erkeklere. Güzel gülen kadın isterler kahkaha atmayı seven kadın. Kim ister ki eve geldiğinde mutsuz ve asık suratlı bir kadın görmeyi? Bu nedenle pozitif bakmayı öğrenmeli, şikayet etmekten vazgeçmelisiniz, tabi ilişkinizin evlilikle sonuçlanan bir ilişki olmasını istiyorsanız.


Son olarak vazgeçilmez klişelerimiz tabi ki,

Sevgi, saygı, sadakat ve tutku.

İlişkinize, sevdiğiniz adama önem vermelisiniz. Erkekler kendilerini önemseyen değer veren kadınları isterler hayatlarında. Erkeğinize değer vermekten, önemsemekten çekinmeyin. Sevgi göstermekten korkmayın. Dışarda aslan da olsalar sizin kediniz onlar, unutmayın. Saygı duyun, saygı gösterin. Anlatmak istediği şeyleri dinleyin. Her şeyi merak etmeyin mesela. Sorularla bunaltmayın, anlattığı ile tatmin olun. Sadakat gösterin, yatak odanızda tutkulu olun.

Mutlu edin erkeğinizi, sizde mutlu olun. Aslında tam olarak nasıl biri olmasını istiyorsanız sizde öyle biri olun. Nasıl davranmasını istiyorsanız sizde öyle davranın… 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder