Erkekler Neden İlgisini Kaybeder ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Erkekler Neden İlgisini Kaybeder ?

Her zaman yeni heyecan arayışındaki erkekler bu davranışlarını ilişkilerinde de sürdürürler. Bu sebeple işler ciddiyete bağlanmadan uzun ilişkilerin destekçisi olmazlar. İlgi duyduğu şeylerden aniden kopmasının en mantıklı açıklaması erkeklerin sürekli yeni arayışlar içinde olmasıdır ve bununla direkt olarak bağlantılıdır.

Her gün farklı bir heyecana kapılmak isteyen erkekler karşılarında buna olanak tanımayan insanların olmasından rahatsız olurlar. Bu durum erkeklerin ilişkilerinde ilgilerini kaybetmelerinin en temel sebebidir. Bir beklentide olmalarına rağmen kendileri aslında istedikleri gibi bile davranmazlar. Bu durum aslında karşıdaki kişinin bir zaman sonra hevesini kırar ve her zaman beklenti içerisinde olan erkeklerin aradığını bulamamasına sebep olur. Böylelikle erkek ilgisini kaybeder ve uzaklaşır.

Bir erkek sürekli kendisini kandıran insanlara karşı ilgisiz tutum sergiler. Yalan konusunda her ne kadar profesyonel taraf kendisi olsa da karşısındaki için bu konuda oldukça acımasız ve yıkıcıdır.

Her ne kadar erkeklerin aile konusunda çok hassas olmadığı düşünülse de aslında kendi ailelerine saygı ve sevgi besleyen insanların etraflarında olmasından epey hoşnut olurlar. Ve buna karşıt olarak kendi ailelerine saygısız davranan kişilere karşı ilgisiz kalmaktan kendilerini alamazlar.

İkili ilişkilerinde sürekli olarak aile olmaktan bahseden kişiler bir erkeği ilişkiden soğutur. Çünkü erkek evlilik konusunun açılmasından her zaman çekinir. Bu durumu ikinci hatta üçüncü plana atmaktan kendini alamaz. Evliliğin sürekli olarak dile getirildiği ilişkilere karşı ilgisiz kalırlar.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder