Erkeklerin Beğendiği Saç Modelleri

36 oy, Ortalama : 4,17/5
Erkeklerin Beğendiği Saç Modelleri

Her kadının güzel olması ve bakımlı olması önemli bir detaydır. Karşı cinsle konuşmalarımızda giyimimizin dikkat çektiği kadar, saç modeli ve makyaj da dikkat çekmektedir. Hoşlandığınız kişinin dikkatini çekmek için genel olarak erkeklerin en beğendiği saç modellerini sizlerle paylaşarak bir kaç tüyo öğrenmenizi sağlayabiliriz. 

Erkekler doğallıktan yanadır. Kadınların hem doğal, hem bakımlı hem de güzel görünmesini isterler. Doğal olmaktan kast ettiğimiz nokta ise; abartıdan ve gösterişten uzak bakımlı saç modelleridir. Bu saç modellerinden 3 tanesini sizlerle paylaşacağız. 

Erkekler; düz uzanan ve rengini, şeklini belli eden düz saçlara önem gösterirler. Düz saçlar, kadınların yüzünün güzelliğinin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Düz saçlarla, doğal güzelliğe kavuşabilir, erkeklerin dikkatini çekebilir, beğenisini kazanabilirsiniz. 

İkinci saç modeli ise, doğal dalgalara sahip saçlardır. Bu doğal saçlar su dalgası modelinde olduğu gibi daha kalın maşalı saçlardır. Bunun için, kalın maşalar kullanabilir, ya da orta boy maşa yaptığınız saçları tarayarak doğal bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu doğal dalgalı saçlar, erkeklerin beğenisini kazanmaktadır. Dalgalı saçların zarafetinden olsa gerek, duruşunun güzelliği de erkeklerin gözlerinin üzerinizde olduğunu hissedeceksiniz. 

son olarak; örgüyle taçlanan saç modelleridir. Bu saçlarda saçlarınızı önden 1 tutamını örerek, arkada bu örgüleri toplayarak, güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz. Bu örgü taçlı saç modeli, size farklı bir hava katacak ve güzelliğinizi de ortaya çıkaracaktır. 


Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder