Erkeklerin En Sık Söylediği Yalanlar

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Erkeklerin En Sık Söylediği Yalanlar

Ah erkekler erkekler... Ayak üzerinde kırk tane yalanı bir arada üretebilen erkekler size ne diyelim ki. Karşısındakini adeta saf zannedip birçok şeyi rahatça söyleyebilirler. Ama artık hepimiz onların yalanlarını ezberledik ve onlara inanmıyoruz. Hadi şimdi sayalım tekrardan bunların neler olduğunu...

 Erkekler telefonda konuşurken, hemen kurtulmak için seni birazdan arayacağım deyip kapatırlar. Fakat üzerinden saatler geçmesine rağmen aramazlar. Klasikleşmiş olan bu yalan onların aslında o an bizi başlarından atmak için söyledikleri bir sözdür sadece.

 Ortada bir sorun vardır ve bunu size bir türlü anlatmak istemiyordur. Hemen pes etmeyi tercih ettiği için bütün yükü kendi üzerine almış gibi göstererek 'sorun tamamen  bende, senden kaynaklanan bir durum yok sen çok iyisin' diyerek kılçık gibi olaydan sıyrılırlar. Bu yalana sakın inanmayın. Aslında sizden yana bir sorun var demek istiyordur. Ama tartışıp olayı uzatmak yerine sorunun kendisinde olduğunu iddia etmeyi tercih eder.

 İlişki esnasında size bir şey anlattığı zaman, bunu ilk defa sana anlatıyorum diyerek gözünüzü doldurmaya çalışırlar. Bunlara inanmayın. Aslında bunu sizden öncekilere de anlatmıştır da size daha yeni anlatıyordur.

 Hele ki yediden yetmişe her erkeğin söylediği başlıca kalıplaşmış en büyük yalan, beş dakikaya evdeyim yalanıdır. Halbuki o beş dakika ya beş saat yada daha fazladır. Oturduğu yerde çayını yeni yudumlamaya başlamıştır ama sizin dırdırlarını çekmektense eve hemen gideceğini söylemeyi tercih eder.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder