Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri

26 oy, Ortalama : 3,85/5
Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri

Genel olarak kadınlar bir tek kendilerini erkeklerden soğumuş olarak hissederler. Fakat olay o şekilde değildir. Erkeklerden kadınlardan soğurlar. Peki bu soğuma neden kaynaklanır? Kadının sürekli olarak kendisinin daha ön planda olduğunu ve erkeğin gücünden kendisini dahada üstün gördüğünü dile getirmesi erkeğin ona karşı soğumasına neden olmaktadır.

Özgürlük gerek kadın gerekse erkek tarafından her zaman istenilen bir durumdur. Fakat bazı kadınlar özgürlük kavramını hadsizlik olarak bilir ve böyle zamanlarda erkekle seviyesizce konuşarak onu aşağılayıcı kelimeler sarf eder.

İşte bunun gibi durumlarda erkek doğal olarak kadından soğumaktadır.

Erkekler hayatlarındaki kadının annelerine bezemelerini istedikleri kadar bir o kadarda bezemelerini istemezler. Özellikle anneleri gibi panik yapan ve sürekli uyarılarda bulunan kadınlardan pek hoşlanmazlar. Bu durumun bir süre sonra ciddi olduğunu düşünüp kadından uzaklaşırlar.

Erkekler bakımlı kadın istedikleri kadar bir o kadarda doğal görünen bir kadın isterler. Tamamen cildini makyaj malzemeleriyle donatmış olan kadınlar hiç tercihleri değildir.

Sürekli olarak kendilerini bir köşeye kıstırıp hoşlanmayacağı sorular sorulmasını asla istemezler. Hele ki bazı sorulara cevap vermek istemezler ve bu sorular sürekli sorulduğu zaman durumdan çok rahatsız olurlar. Bu rahatsızlıkta onların bu kadınlardan uzaklaşmasına neden olmaktadır.
Erkekler ilgi istedikleri kadar birazda nefes almak isterler. Böyle sürekli ilgi gösteren kadın artık onlar için sıkıcı bir kadın haline gelir ve uzaklaşmalarına neden olur.

"Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri" için 1 Yorum
14.09.2018 07:32:56

Merve dedi ki;

Erkeklerde biraz adam olsunlar

(0) (1) Cevap Yaz
Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder