Gelin Çiçeği Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Gelin Çiçeği Modelleri

Nasıl bir gelin çiçeği istiyorsunuz? Yapay mı yoksa canlı çiçek mi? Önce buna karar vermek gerekir. Sonrasında buketin sade mi, taşlı mı olacağına karar vermek gerekir. Bukette hangi renkleri kullanacağınız en önemlisi de hangi çiçeği kullanacağınız büyük önem taşımaktadır.

Hangi çiçeği sevdiğiniz ve düğün teması çiçek seçiminde önemlidir. Çiçek tercihinde gül seviyorsanız kullanmanızı tavsiye ederiz. Çekim boyunca kullanılacak akşama kadar deformasyona uğramaması için dayanaklıdır.

Orkide, Lilyum gibi çiçeklerden dökümlü ve dökümsüz olarak yapılabilir. Fakat bu çiçekler çok hassas olduğu için tene temas ettiğin de kararma ihtimali olduğu için daha dayanıklı çiçekler kullanın. Top veya karnabahar şeklinde bir buket halinde yaptırabilirsiniz. Lalelerde yine inanılmaz güzellikte gelin çiçeği olma potansiyeline sahip çiçeklerdir. Delphinium çiçeği ile dağınık uzun bir buket yaptırabilirsiniz.

Aslanağızı çiçeği de oldukça zarif bir çiçek olup buketler arasında tercih edilebilecek çiçekler arasındadır. Gerbera çiçeğinden de de farklı tonları bir araya getirerek bir buket oluşturulmasını istemek sizin hakkınız sonuçta gün sizin gününüz.

Hezaren çiçeğini de unutmayalım, bu çiçeği farklı tonlarla bir araya getirdiğiniz de o kadar hoş durmaktadır ki ona baktıkça davetlileri bir yerden alıp başka bir yere götürecektir. Bir diğer çiçek frezya bunun pembe ve beyaz tonu bir arada oldukça sevimli duracaktır. Süsen çiçeğinin mavi tonunu dağınık bir şekilde de gelin çiçeği olarak kullanabilirsiniz.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder