Göbek Yağlarını Eriten Tavsiyeler

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Göbek Yağlarını Eriten Tavsiyeler

Özellikle yaz aylarına girerken hepimiz kış mevsimindemontlarla kamufle ettiğimiz göbeğimizi eritmek isteriz. Düzenli beslenme vespor haricinde göbek yağlarını eriten tavsiyeleri bu yazıda sizlerlepaylaşacağım. 

Öncelikle soğuk patates yüksek lif içerdiğinden göbekteki yağları hızlıcaeritecek ve açlık hissini azaltacaktır. Elma sirkesi de göbek yağlarını hızlıca eritmede büyük rol oynamaktadır. Günde1 su bardağının içerisine 1 çay kaşığı elma sirkesi döktüğünüz suyu 3 öğünde deiçmelisiniz. Salatalık tüketimini artırmalısınız. Ayrıca günde mutlaka 3 litre suiçmelisiniz. 

Armut kalorisi çok az ve ayrıca açlık hissini gidermede büyük rol oynayan birmeyvedir. Armudun içinde bulunan antioksidanlar yardımı ile özellikle göbek vebel çevresindeki yağları eritir. Muz da diyetlerinizde bulunması gereken meyvelerden biridir. Bunun yanı sırametabolizmayı hızlandırır ve şişliğin giderilmesine yardımcı olur ve göbekyağlarını eritir. Her kırmızı meyvede bulunan antioksidanlar, göbek yağlarının eritilmesinde çoketkilidir. Ayrıca tokluk hissi verir ve yüksek oranda demir içerir.

Yeşillik içeren salata tüketmeye özen gösterin. Öğün atlamayın ve akşamsaatlerinde yemek yerine meyve yemeye gayret edin. Salatalarınıza mutlaka elmasirkesi ekleyin. Günde en az yarım saat tempolu bir şekilde yürüyün. Yoğurttüketimini günde 1 küçük kâseye çıkarın. Yemeklerinizde ay çiçek yağı yerinezeytin yağı kullanın. Sabahları uyandığınızda bir su bardağı ılık su içmek hemgöbek yağlarını eritecek hem de selülitlerin etkisini azaltacaktır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder