Göz Altı Morluğu Nasıl Geçer ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Göz Altı Morluğu Nasıl Geçer ?

Bazen yorgunluğumuzu gösteren bazen mutsuzluğumuzu gösterenbazen uykusuzluğumuzu gösteren, vücudun dile geldiği noktalardan birisi gözaltında oluşan morluklardır. Bu morluklara saydığımız şeylerin neden olacağıgibi, genetik faktörler, dengesiz beslenme, su tüketmeme gibi maddeler de nedenolabilmektedir. Göz altı morluklarının klinik anlamda güzellik merkezlerindebazen acı veren, bazen yüksek maliyetli çözümleri mevcuttur. Bu kadar acılı vemaliyetli çözümlere gerek kalmadan sizlerle paylaşacağımız çözüm önerilerinimutlaka bir yere not etmelisiniz. Dilerseniz bilgilerimizi sizlerlepaylaşıyoruz. Hazır mısınız?

İlk olarak salatalık kürünü sizlerle paylaşalım. 1 salatalığı rendeleyerek,suyunu bir kaba alabilir, bu suyu 1 saat buzdolabında dinlendirdikten sonrapamuk yardımıyla göz altınıza uygulayabilirsiniz. Bu işlemi her gün yatmadanönce uygularsanız 15 günlük düzenli kullanımınızdan sonra gözle görülür birfark yakalayacaksınız. Salatalıkla yapılan diğer yöntem ise, ince dilimlerhalinde dilimlediğimiz salatalıkları, gözlerimize koyarak 10 dakika gözümüzkapalı bir şekilde uzanmak. Bu işlemi her akşam tekrarlayabilirsiniz.Salatalığın mucizevi etkisini siz de göreceksiniz.

Diğer doğal çözümümüz; patates kürünü sizlerle paylaşalım. 1 patatesi halka halkadoğrayarak, sütün içinde 1 saat bekletmelisiniz. Daha sonra sütün içerisindebekletilen bu patatesi gözlerinizin üzerine koyarak 10 dakika beklemelisiniz.Bu kürü de 15 gün boyunca uygularsanız, göz altı morluklarınızın zamanlakaybolduğuna şahitlik edeceksiniz. Bu basit ve doğal kürleri sizler de evdeuygulayabilir, göz altı morluklarınızdan kurtulabilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder