Gözaltı Sarkmasına Bitkisel Çözüm Önerileri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Gözaltı Sarkmasına Bitkisel Çözüm Önerileri

Gözaltı sarkması için size önereceğimiz kesin çözüm sunan bitkisel önerilerdir. Gözaltı ne sorunuz var ise bunlardan kurtulmak için ev de kolayca hazırlayabileceğiniz maske ve bitkisel çözümlerle daha genç bir cilde kavuşabilirsiniz. Yapmanız gerekenler şunlardır,

Zeytin yağıyla göz altı sarkmalarına masaj yapın bu masaj cildinizin daha sıkı olmasını sağlayacak daha genç bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır. Bir çay kaşığı kadar zeytin yağını gece uyumadan 30 dakika önce göz-altınıza da ki sorunlu olan bölgeye parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. bu uygulamayı 10 gün boyunca her gece uyumadan önce yapın ve uygulama kalsın cildiniz de sabah yıkayın yüzünüzü. İlk kullanımdan sonra bile etkisini göreceksiniz.
Argan yağı, argan yağı birçok yararı vardır, kırışıklara, siyah noktalara, cilt lekelerine ve diz, dirsek gibi bölgelerde oluşan kararmalar için de mükemmel etkisi vardır argan yağı cildi besler ve ciltte ki oluşan sorunları ortadan kaldırır. Bizim için önemli olan gözaltı sarkmaları için de oldukça güzel sonuç verir. Yapmanız gereken yarım çay kaşığı kadar argan yağını birkaç damlasını göz-altınıza sürmek olsun ve sürdükten sonra parmaklarınıza dairesel şekiller vererek masaj yapın. Bir saat kadar gözaltınız da beklettikten sonra ılık su ile yıkayın ve bunu iki gün de bir yapın iki hafta boyunca eğer gözaltı sarmanız ciddi anlamda ise buna bir ay boyunca devam edin iyi sonuç vermesi için. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder