Gözenek ve Lekelere Çözüm Önerileri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Gözenek ve Lekelere Çözüm Önerileri

Cilt sorunlardan biri olan gözenekler ve gözenekler kadar tehlikeli olan lekeler bu ikili büyük bir cilt sorunu teşkil etmektedir cilt kötü bir görüntünün oluşmasına neden olmakta ve kişinin kendini kötü hissetmesine kendine olan güvenini almaktadır. Gözenek ve lekeler için yapılması gereken kolay iki maske tarifi vardır bu maskeler cildiniz de oluşan tüm problemlere iyi gelir.
Limon suyu ve yumurta akı, limon suyu cilde sayılmayacak kadar yarar sağlar ve cildin toparlanmasını oluşan lekelere ve gözeneklerde ki tüm sorunlara iyi gelir cildi besler yumurta akı da limon suyu kadar yayar sağlar. İki yumurta akını ve yarım limonun suyunu iyice karışımı sağlayın yumurta akını kıvama getirmek biraz zordur onun için siz limon suyu ile iyice karışımını sağlayın sırt üstü yatın cildinize uygulayın göz ve göz çevresi ile dudaklarınız hariç yüzünüze iyice uygulayın. 20-25 dakika kadar bu maskeyi yüzünüz de bekletin ardın da ılık su ile yıkayın ciltte ki lekelere ve gözenekler de ki tüm sorunlara iyi gelecektir bu maskeyi hafta da 2-3 defa ve 4-5 hafta kadar devam edin.
Bal ve zeytinyağı, bir yemek kaşığı bal ile iki yemek kaşığı zeytin yağını iyice karışımını sağlayın ve sorunlu olan bölgeye iyice uygulayın ardında 30 dakika kadar bekleyin ve ılık su ile yıkayın cildinizi bu maskeyi haftada 2-3 defa 4-5 hafta düzenli olarak cildinize uygulayın her uygulama sonrasın da cildiniz de ki olumlu gelişmeyi göreceksiniz cildiniz doğal rengini alacaktır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder