Hızlı Kilo Nasıl Verilir?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Hızlı Kilo Nasıl Verilir?

Hızlı Kilo Nasıl Verilir?

Günümüzde herkes hızlı bir şekilde kilolarından kurtulmak istiyor ve bunun için etrafta edindiği farklı farklı diyet listeleriyle sağlıksız bir şekilde diyete başlıyor. Bu diyetler elbette işe yarayabilir fakat ilerleyen süreçte hem sizin sağlığınızı kötü olarak etkileyebilecek hemde sizlerin vücudunda deformasyonlara neden olacaktır. Evet, hızlı kilo verme hakkında bugün sizlere bir kaç bilgi vereceğiz.

Hızlı kilo vermek veya kilolardan hızlı bir şekilde kurtulmak diye bir şey yok denilebilir zira bunu hiç bir doktor önermemekte. Eğer hızlı bir şekilde kilo vermeye başlarsanız; - Saçlarınız hızlı bir şekilde dökülecektir.

- Saç derinizin yapısı bozulacaktır.

-Ani hastalıklar yani kalp krizi gibi hastalıkların görünme olasılığı artacaktır.

- Vücudunuzda bozulmalar oluşacaktır.

Her ne kadar hızlı bir şekilde kilo versenizde ilerleyen dönemlerde vermiş olduğunuz bu kilolar size geri dönecektir. Bunun haricinde bu kiloları sağlıksız bir şekilde verdiğiniz için kilolarınızın geri toplanması zor bir hal olacaktır ve sizlerin vücut dengesi aşırı şekilde bozulacaktır. Bir diyetisyen eşliğinde daha kararlı ve daha sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi deneyebilirsiniz.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder