İlişkiniz Geçici Bir Tutku Mu?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
İlişkiniz Geçici Bir Tutku Mu?

Uzun dönem ilişkilerin sevgi eksikliğinden bittiğini çevremizde görmekteyiz. Aslında bu ilişkiler sevgi, aşk eksikliğinden ziyade tutkunun son bulması ile bitiyor. Nasıl mı? Şöyle ki ilk görüşte aşk sandığınız, büyük bir sevgi hissettiğinizi düşündüğünüz kişiye aslında duyduğunuz sadece bir tutku olabiliyor, zaman içinde de bu geçici tutkunun son bulması ile aşkın bittiğini sevginin azaldığını düşünebiliyorsunuz.

Peki şu anda ki ilişkiniz geçici bir tutku mu yoksa arada gerçekten sevgi bağı var mı? Bunu öğrenmek oldukça basit. Öncelikle ilişkinizin ömrüne bakmalısınız. Ne kadar süredir birliktesiniz? Bu süre daha 4. ayını doldurmadı ise biraz beklemek zorundasınız. 4. aya kadar tutku devam edebilir. Ancak 4. ayın sonunda ilişkide çatırdamalar yaşanıyor ve problemler baş gösteriyor ise bilin ki sizin aranızda sevgiden çok bir tutku var ve bu tutku gitgide azalıyor.

İlişkinizin geçici bir tutku olup olmadığını anlamanın diğer bir yolu ise aranızda ki mesafelerden belli olur. Şöyle ki uzun süre ayrı kalmak zorunda olduğunuz dönemlerde sizden uzaklaşıyor yahut siz ondan uzaklaşıyor iseniz ilişkiniz tamamen geçici bir tutkudan ibarettir. Ancak mesafeler sizi daha fazla yakınlaştırıyor ve aranızda ki bağ uzaklığa rağmen kuvvetleniyor ise sizin aranızda ki şey sevgi ve aşktan başka bir şey değildir. Bu devirde aşkı ve sevgiyi arayan onca insan arasında şanslı kişiler sizlersiniz demektir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder