İlişkinizi Canlı Tutmanın Yolları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
İlişkinizi Canlı Tutmanın Yolları

Sevdiğiniz kişiyle beraber olmak güzel bir şey fakat uzun süreli ilişkilerde bazı durumlarda heyecan yerini monotonluğa vermiş olduğu için ilişkiden pek tat alınmamaya başlanıyor.

Fakat korkmayın şimdi size bu monotonluğu yok edip ilişkinizi nasıl canlı tutabileceğinizi anlatacağız.


İlk olarak sevgilinizle yapmadığınız değişik şeyleri keşif edin ve onları yapmaya çalışın. Mesela ilk olarak hiç gitmediğiniz yeni yerler bulanarak oralara gidebilir ve beraber oranın tadını çıkarabilirsiniz.

Sürekli olarak hep beraber takılıyorsanız eğer ki, ondan biraz uzak durmaya çalışın.

Aranıza birkaç günlük mesafe girdiği zaman hem kafanız rahatlayacak hemde özleme duygusunu uzun bir aradan sonra tekrar yaşamış olacaksınız ve birbirinize tekrar kavuşma heyecanına kapılacaksınız.

Onun sizden beklemediği bir şey yapın. Bu şey onu hem mutlu etsin hemde şaşırtsın. Böylece ikinizde bunun verdiği mutlulukla bir boyut daha atlamış olursunuz ve bu şekilde birbirinize değişik sürprizler yapmış olursunuz.

Eğer ki her şeyinizin düzenli olduğu kurallı bir ilişki yaşıyorsanız kurallarını silin. Yani yemek yediğiniz saat veya dışarı çıktığınız saat gibi şeyler hep belirli ise bu zaman dilimlerini değiştirin ve hayatı anlık yaşamaya çalışın.

Onunla ilk zamanlarınızı konuşarak anılarınızı taze tutmayı başarabilirsiniz. Böylece hem o günleri tekrardan vücudunuzda hissetmiş olacak hemde birbirinize olan sevginizi bir kez daha kavramış olacaksınız.

Aynı zamanda kendinize bakım yapmaktan hiç vazgeçmeyin. Gerek dışarıda gerekse yatakta veya evde her zaman kendinize bakın.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder