İlişkiyi Bitiren Beklentiler Nelerdir?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
İlişkiyi Bitiren Beklentiler Nelerdir?

Bir kadının da erkeğinde ilişkide beklentileri vardır. Bir ilişki de sadakat olmazsa olmazlardandır. Öncelikle karşılıklı güvene ihtiyaç vardır. Temelleri sağlam atılmış bir ilişki geleceği hazırlar. Erkek de bayanda sevilmek ve sevmek ister. Bir tarafın ilgisi az bir tarafın ilgisi fazla ise bunlar ilişkiyi çökertmeye başlar. Sürekli dırdır yapmak ki bu bayanlarda daha fazladır bir erkeği fazla sıkmaya gelmez çünkü erkek sahiplenmek istediği kadar da özgür olmak ister.

 İlişki de taktir edilmek önemlidir yaptığı işler için kişinin taktir görmesi karşısındaki kişiyi mutlu eder. Karşılıklı anlayış ve saygı olduğu sürece bir ilişki yolunda gider. Aslında erkeklerin bir ilişkide çok fazla beklentisi yoktur. Bir bayanda bir erkekte fiziksel olarak kendine bakmayı bilmelidir. Çünkü kendine özen göstermek karşısındaki kişiye karşı ilgisini beğenisini gösterir.

 İlişkileri bitiren en önemli neden ilgisizliktir. Her ilişkide sevgi kilit anahtardır. Erkek daha baskın olup bayanın daha çok ilgi göstermesini ister. İlişki de sürekli bir sorun kişinin huzur aramak için yalnız kalmak istemesine neden olur bu da ilişki de arayı soğutur. Bir erkek bir bayandan hoşgörü göremediği zaman karşısındaki kişiden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar.

Erkekler doyumlu bir cinsel ilişki ister. Bu konu da bayanlara büyük önem düşüyor eşlerinin onlara bağlı kalmaları için biraz daha seks hayatlarınızı düzene sokmaları ve istekli olmaları önemlidir. Karşılıklı beklentilerden uzak durun ki ilişkiniz bir çırpıda bitmesin.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder