İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları

Vücut dilinizi kullanarak ve doğru şekilde hareket ederek istediğini erkeği tavlayabilirsiniz. İstediğini erkeği elde etmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki adımları takip etmek olacaktır.

Heyecanlı bir macera mı yoksa ciddi bir ilişki mi öncelikle bunu kendinize açıklamanız gerekmektedir. Bunun sonucunda istediğiniz erkeği elde etmiş olursunuz.

Daha sonraki adımda ise, elde etmek istediğiniz erkekle sözlü iletişime geçmeden önce vücut dilinizle onu elde etmek istediğini belli etmeniz gerekmektedir.

İstediğini erkeği elde etmek istiyorsanız ilk bakış çok önemlidir. İlk başta gözlerinin içine bakınız. Birkaç kalp atışı ile onun gözlerine odaklanınız.

Aşırı gülmek istediğiniz erkeği elde etme yolunda yanlış olacaktır. Bunun yerine hafif bir gülümseme ile onu baştan sona kadar süzünüz. Bu adım onu size bir adım daha yakınlaştıracaktır.

Ortak arkadaşlarınızla olan bir ortamda iseniz yapmanız gereken arkadaşlarınıza mesafeli davranmak olsun. Eğer siz mesafeli iseniz bu durum elde etmek istediğiniz erkeği size bir adım daha yakınlaştıracaktır.

İlk konuşmada ısınma turlarından sonra ilk adım sizde olacaktır. Siz ona bir adım yakınlaşırsanız oda size aynı şekilde gelecektir.

Onunla sohbet ederken ses tonunuz çok önemlidir. Onunla seksi bir konuşma yapınız. Bu konuşma onu daha da size yakın hale getirecektir.

Onu elde etmek isteyen kişinin siz olduğunu unutmayınız. Bunun için buluşmalar ayarlayınız. Onunla daha çok zaman geçirmeye çalışınız.

Sizin ortaya attığınız buluşma için oda istekli ise bu durumdan sonuç çıkarmanız gerekir. Bu sonuç sizin için olumlu ise elde etmek istediğiniz erkek size aşık olmuş demektir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder