Kadınlar Aldatıldığını Nasıl Anlar ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kadınlar Aldatıldığını Nasıl Anlar ?

Erkekler hayatlarını kadınları aldattıkları zaman her nedense yakalanmayacaklarını düşünerek rahat tavırlar sergilemektedirler. Bazende çok tedirgin tavırlar sergilerler tabi. Fakat hangisi olursa olsun huylarında o kadar çok değişim görülür ki, ister istemez yakayı ele verirler. Şimdi erkeklerin aldattıklarını nasıl anlatacağımıza biraz göz atalım.

İlk olarak erkek bir anda kendisini dünyanın en yakışıklı erkeği olarak görmeye başlar. Ardından karısı ne dese onu sürekli tersleyerek elinden geldiğince onu küçük düşürmeye çalışır. Bu kendini beğenmiş saçma hareketler bu durumun ilk belirtisi olarak bilinmektedir.

Eskiden kadın ne yemek yapsa parmaklarını yiyen, ona övgüler veren adam bir anda kadının yaptığı yemeklerde kusur bulmaya çalışır ve beğenmeyen hareketler sergiler.

En büyük belirtisi ise cep telefonunun sürekli olarak cebinde olmasıdır ve nedense ev içerisinde telefonun hep bir sessiz olmasıdır. Telefonu çaldığı zaman hep bir panik hareketler sergilemeye başlarlar ve sizin telefonu kurcalamaya başladığınızı gördükleri anda size hemen bağırarak elinizden telefonunu alırlar.

Nedense yıllar sonra çok çalışası gelir. Ne toplantıları nede mesaileri hiç bitmez. Eve artık geç saatlerde gelmeye başlar ve sürekli toplantılardan şikayet ederek dikkati onun üzerinde toplamaya çalışır.

Ceplerini kurcaladığınız zaman size ait olmayan hediyelik eşyalarla karşılaşabilirsiniz veya başka bir eve ait alışveriş fişleriyle karşılaştığınızda şok olabilirsiniz. İşte o anda sürekli toplantıda olduğunu sandığınız adamın aslında başka biriyle olduğunu anlarsınız.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder